Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Studio 'Triwizard Show'

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Lucrezia Shiva

Lucrezia Shiva
Liczba postów : 159
Join date : 12/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 11:09 am

First topic message reminder :

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Livingroom%20paint%20ideas%20(2)
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 3:52 pm

Thea czuła pewien niedosyt ponieważ blondynka nie chciała z nią rozmawiać o jej relacjach z Clifem, a T dałaby sobie rękę uciąć, że relacje te były bardzo interesujące. Niby mogłaby ciągnąć temat, ale po co? Yas wyraźnie nie chciała o tym rozmawiać, a zmuszanie jej nie było dobrym pomysłem - takie rzeczy nigdy się dobrze nie kończyły.
- Może powiesz nam coś więcej o swojej rodzinie?
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 4:03 pm

Yasmin nie znosiła rozmawiać o uczuciach nie znosiła tego, nie chciała mieć czegoś takiego jak uczucia było jej to nie potrzebne do szczęścia bynajmniej tak się jej wydawało, w życiu przeżyła już trochę i wiedziała że niektóre zdarzenia mogą bardzo ją boleć, niektórzy ludzie sprawiają ból znacznie większy niż dziewczyna chciałaby odczuwać.
-No to mam dwóch braci, starszych jestem najmłodsza z rodzeństwa, dość dawno się z nimi nie widziałam, zawsze miałam z nimi dobry kontakt bynajmniej tak uważam, dobrze się z nimi dogaduję. Mam naprawdę dużą rodzinę, nawet większości nie znam, wiem tylko tyle że od taty jestem spokrewniona z rodziną królewską a od strony mamy z rodziną Malfoy. -
Opowiadała pomijając relacje z rodzicami albo jakie rodzice mają między sobą, nie sądziła że oni chcą sie dowiedzieć jak dziewczyna to widzi, z lekka się bała ich reakcji dlatego nie chciała się zbytnio otwierać to nie czas i miejsce powtarzała sobie w głowie i cały czas mówiła z uśmiechem i co jakiś czas chichotała jak by mówiła do najlepszych przyjaciół bo tego właśnie od niej oczekują, bycia idealną..
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 4:26 pm

- Rodzina królewska? To brzmi ciekawie. - Thea uśmiechnęła się do blondynki po czym kontynuowała.
- Teraz pytanie, które zadaje chyba każdemu z reprezentantów: Dlaczego zdecydowałaś się wrzucić swoje imię do Czary i co czułaś robiąc to? Strach, niepewność może?
Dziennikarka spojrzała na zegarek wiszący nad kominkiem, robiło się już późno a jej zostało jeszcze dwóch reprezentantów. To był męczący dzień.
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 4:37 pm

-No tak, jestem podajże 5 w kolejce do rodzinnego tronu.-
Powiedziała delikatnie nie wywyższając się, ale również z uśmiechem, chciała przekonać do siebie ludzi.
-Tak właściwie to chciałam udowodnić iż jestem coś warta, że nie jestem tylko blondynką która często się złości i ma na wszystko własną opinię no i czasami mówi zbyt wiele. Nie czułam nic tak naprawdę, albo bynajmniej nic co uważam teraz za ważne, kierowałam się emocjami po kłótni, czymś w stylu a jeszcze ci pokażę, podajże pokłóciłam się wtedy z tatą, nie sądziłam nawet że będę w tym uczestniczyła gdyż tak naprawdę lepsi ode mnie również wrzucali swoje imię i to nie pierwszy raz, a ja? Jestem młoda, tak naprawdę jak nie teraz to za rok. -
Yas mówiła radośnie co prawda przy części o kłótni łza zakręciła jej się w oku, nikt nie wie po za nią i jej ojcem o co tak naprawdę poszło i się nie dowie.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 4:50 pm

- Więc jaka była twoja reakcja gdy Czara wylosowała karteczke z twoim imieniem? Żałujesz teraz, że się zgłosiłaś? Turniej jednak jest niebezpieczny i czasami kończył się nawet śmiercią. - Thea już piąty raz dzisiaj powtarza jak to Turniej jest niebezpieczny, szczerze już sama przestała wierzyć w to niebezpieczeństwo.
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:03 pm

-Nie wierzyłam, w głębi duszy nie chciałam tego, nawet kilkukrotnie płakałam i za każdym razem sądziłam że to się nie uda że jestem przecież beznadziejna i nic nie wiem o życiu, bo jednak dzielą mnie z resztą reprezentantów lata nauki, ale jednak po jakimś czasie dałam sobie za cel wygrać, ale jak będzie to nie wiem. -
zachichotałam radośnie, chodź tak naprawdę było inaczej, nadal tak jest ale jednak muszę zgrywać pozory.
-Wiem że jest niebezpieczny, zdaję sobie z tego w pełni sprawę i poniosę wszelakie konsekwencje turnieju. -
rzekłam nie do końca wesoło.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimePią Paź 11, 2013 5:26 pm

- Co sądzisz o pozostałych reprezentantach? Zdążyłaś ich już poznać czy raczej wolicie pozostać sobie obcy? No bo wiadomo, że gdybyście się za bardzo zaprzyjaźnili rywalizacja między wami byłaby trudniejsza. - Thea przeglądała swoje notatki próbując znaleźć coś interesującego o co mogłaby zapytać blondynke, ale nic nie przychodziło jej do głowy.
- I powiedz mi jeszcze co sądzisz o Durmstrangu? Poza tym, że jest zimno. Czy panująca tu atmosfera jest inna od tej z Hogwartu?
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimePią Paź 11, 2013 5:32 pm

-Prawdę mówiąc jedynie bliżej znam Cliffa, no i Gerarda znienawidziłam od pierwszego spotkania, reszty nie poznałam, ale nie wydają się oni być aż taką konkurencją, odrobina sprytu ślizgonki nadrabia braki w edukacji.-
Yas była dość wesoła jak na siebie, na pewno zaczęła się rozchmurzać, ale jej zdaniem powoli zaczynała się rozkręcać i mówić co myśli a nie udawać.
-To jest dość fajna szkoła, pasowałabym tutaj, żadnych szlam wszyscy są ze świata czarodziei i to mi w zupełności pasuje, w Hogwarcie jednak przyjmują każdego.-
mówiła szczerze z pewnością siebie..
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimePią Paź 11, 2013 5:56 pm

- Widze, że masz bardzo radykalne poglądy. Jak większość uczniów ze Slytherinu zapewne. Należysz do rodu, w którym ceni się czystość krwii, ale nie wszyscy mają takie 'szczęście'. - ostatnie słowo wymówiła wolniej niż pozostałe.
- Co ty byś zrobiła z magicznymi dziećmi, które urodziły się w mugolskim domu? Czemu mielibyśmy odbierać im prawo do przynależenia do tego niezwkłego dla nich świata. - Czy Thea naprawde tak uważała? Nigdy nie rozumiała tego całego zamieszania z czystaścią krwii. Ale nie uważała, że magiczny świat jest aż taki cudowny.
- Magiczne dzieci nie mogłyby zostać ze swoimi rodzinami nie umiejąc się posługiwać magią bo stanowiłyby zagrożenie. Więc powinno się je Twoim zdaniem zamknąć w specjalnym ośrodku wychowawczym?
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitimePią Paź 11, 2013 8:05 pm

-Dość nietypowe, ale większość uczniów w mojej szkole jest innych poglądów bądź po prostu nie potrafi powiedzieć na głos co myślą. -
stwierdzam dość mądrze, wiem że w tym momencie dużo osób może mnie znienawidzić, ale nie znoszę ludzi którzy oceniają mnie, sama szybko oceniam ludzi ale ja to ja i tyle..
-Może mieliby specjalną szkołę taką odizolowaną od tych prawdziwych czarodziei. -
odpowiadam z dumą po chwili namysłu i już myślę że byłaby naprawdę dobrym ministrem magii .
-Niee, chodź ta szkoła mogłaby być podobna do ośrodka wychowawczego, po prostu jestem dość odmiennego zdania, pewnie to przez tradycje i honor do przodków którzy walczyli o to aby szlam nie było w Hogwarcie, niestety bezskutecznie. -
powiedziałam ze smutkiem, no i postanowiłam stać lekko skinąć głową i wyjść nie chciała mi się już tutaj siedzieć, tyłek mnie rozbolał bo już aż tyle się nasiedziałam..
z/k
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Studio 'Triwizard Show'

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
Instytut Magii Durmstrang ϟ
 :: Pozostałe Miejsca
-