Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Studio 'Triwizard Show'

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lucrezia Shiva

Lucrezia Shiva
Liczba postów : 159
Join date : 12/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 11:09 am

First topic message reminder :

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Livingroom%20paint%20ideas%20(2)
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 2:57 pm

Thea trochę się już uspokoiła po wywiadzie z Cliffem, ale wciąż była nieco rozkojarzona.
- Kolejną reprezentantką, z którą mam przyjemność przeprowadzić wywiad jest nikt inny jak córka sławnego Wiktora Kruma, uczestnika 83 Turnieju Trójmagicznego. - Po jej słowach najbliższa kamera zwróciła się na dziewczyne. - Poznajcie Ines Krum, przedstawicielke Durmstrangu.
- Jaka była reakcja taty na Twój udział w Turnieju?
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:01 pm

Spojrzała w stronę kamer i skinęła w ich stronę głową posyłając uśmiech. Nic nie mówiła zastosowała mowe ciała oraz znaczenie drobnych uprzejmych gestów.
Po chwili przeniosła swój wzrok na Thee.
- Jaka była reakcja mojego taty na mój udział w tym Turnieju ?..Na początku był dość zdziwiony, moją decyzją. Jednak doskonale pamiętam moment w noc przed wylosowaniem mnie. Dostałam wtedy od niego sowę, że jest dumny iż zdecydowałam się na taki a nie inny krok - odpowiedziała.
Gładka i neutralna odpowiedź na pierwsze pytanie.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:12 pm

- Nie bał się o Ciebie? Każdy wie, że Turniej może być niebezpieczny. - Od początku chciała poznać odpowiedź na to pytanie. Wiktor brał udział w Turnieju, został tam trafiony imperiusem i zmuszony do zaatakowania innej reprezentantki. A gdyby to on złapał puchar zapewne by już nie żył.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:21 pm

- Jak każdy ojciec bał się o swe dziecko. Jednak zrozumiał, że mnie nie przekona do zmiany zdania. Wie, że charakter mamy identyczny więc na swoim przykładzie wie do czego jestem zdolna. I w gruncie rzeczy to on mediował pomiędzy mną a mamą, która bardziej była przeciwna mej decyzji niż on - odpowiedziała na kolejne pytanie.
Dobrze znała historię turnieju. Wiedziała, że niewiele brakowało a jej ojciec by zginął a co za tym idzie nie byłoby jej raczej na tym świecie.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:26 pm

- Czemu zgłosiłaś się do turnieju? I czego się po nim spodziewasz?
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:34 pm

- Zgłosiłam się ponieważ chciałam udowodnić i zburzyć tym samym mit, że dzieci znanych rodziców są tylko ich dziećmi i nie zrobią niczego godnego, niczego co ich wyróżni. Zgłaszając się, mówię w imieniu nas wszystkich, że jesteśmy sobą nie naszymi rodzicami - odpowiedziała.
Spojrzała na nią.
- A czego oczekuje po Turnieju. Już chyba odpowiedziałam na to pytanie - rzekła.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:48 pm

- W moich notatkach wyczytałam, że jesteś metamorfomagiem. To dość rzadki talent. Mogłabyś nam go zaprezentować?
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 3:50 pm

- Tak jestem metamorfomagiem - potwierdziła jej słowa.
Na prośbę wypowiedzianą przez Thee tylko się uśmiechnęła i skinęła potwierdzająco głową a następnie zamieniła sobie włosy na blond i krótkie nastroszone a oczy na zielone.
- Prosze bardzo - powiedziała.
Po dłuższej chwili wróciła do normalnego wyglądu.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:12 pm

- To było niesamowite. - Powiedziała i klasnęła w dłonie jak małe dziecko.
- Wiesz już na co przeznaczysz wygraną? Tysiąc galeonów to nie mała sumka.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:15 pm

- Dziękuje - powiedziała skromnie.
Słuchała jej uważnie.
- Szczerze powiedziawszy jeszcze się nad tym nie zastanawiałam - powiedziała do niej zupełnie szczerze bo taka była prawda.
Ona o tym nie myślała.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:20 pm

- To może teraz coś bardziej osobistego. Masz chłopaka? Albo ukochanego? Kogoś kto będzie Cię wspierał i kibicował.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:22 pm

Gdy usłyszała pytanie myślała, że się zadławi własną śliną. Nie no gorszego pytanie po prostu być nie może. Na jej twarzy pojawiły się czerwone rumieńce zakłopotania.
- Tak mam chłopaka. Będziemy wspierać siebie nazwajem i nawzajem trzymać za siebie kciuki zapewne gdyż on także jest reprezentantem w Turnieju - odpowiedziała.
Cicho bo była zawstydzona.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:32 pm

- To będzie interesujące. Oby tylko ta rywalizacja nie wpłynęła źle na wasz związek. Zakładam, że na bal z nim nie idziesz? Pewnie kazali wam tańczyć osobno żeby było 6 par?
- Jest z Durmstrangu prawda? Jeszcze z nim nie rozmawiałam ale napewno zapytam co o tym myśli.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:34 pm

- Też mam taką nadzieje - odpowiedziała.
Spojrzała na nią już bez cienie zażenowania na policzkach.
- To prawda. Niestety nie idę z nim na bal i masz rację tańczymy osobno aby było 6 par - potwierdziła jej oto słowa.
Znów się czegoś przysłuchiwała.
- Znów masz rację. Jest z Durmstrangu - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:38 pm

- W takim razie chyba nie mam więcej pytań. Dziękuję za wywiad i mały pokaz twoich umiejętności.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 4:41 pm

- Nie ma za co . To ja dziękuję - powiedziała.
Uśmiechnęła sie ponownie i czekała aż kamery zostaną wyłączone, żeby móc w spokoju wstać z kanapy czekała i czekała.
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 7:06 pm

Dobra przyszła kolej na Yasmin (to znaczy dziewczyna się wepchnęła ) po prostu nie chciało jej się czekać, Yasmin przyszła pewna siebie z delikatnym uśmiechem i naturalnym rumieńcem na twarzy nie wiedziała z jakiego powodu go miała, ale czy to ważne? Swoje blond włosy miała rozpuszczone wyglądała uroczo, no i oczywiście od razu widać było że jest najmłodsza, może przez jej rysy twarzy które były jeszcze z lekka dziecięce w porównaniu do reszty reprezentantów lecz po chwili dostrzegła kobietę która miała z nią przeprowadzić wywiad.
-Cześć, jestem Yasmin-
powiedziała słodko i milutko zupełnie jak nie ona, Yasmin wiedziała że to jak teraz wypadnie też może zadecydować o jej losach dlatego postanowiła być miła i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 7:32 pm

- Witaj. Mam na imię Thea i zadam Ci kilka pytań. - Uśmiechnęła się do dziewczyny, była najmłodsza z reprezentantów i wyglądała na sympatyczną.
- Usiądź i powiedz kiedy możemy zaczynać. - Thea wskazała jej miejsce obok siebie i szybko przejrzała teczke z danymi blondynki.
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 7:39 pm

Yasmin "wyglądała" (?) na sympatyczną, to słowo nie występowało w jej słowniku ale okej, chciała na taką wyglądać, a więc jak na razie dobrze jej szło no i miała wielką kieszeń do której schowała swoje EGO.
-Miło mi Cię poznać, no i z wielką chęcią na nie odpowiem-
powiedziała z wielkim uśmiechem, spokojnie i łagodnie, po chwili usiadła obok Thei która wydawała się być naprawdę fajną osobą, a Yasmin tylko takie lubiła, a więc Thea zapunktowała w oczach Yasmin jako fajna znajoma.
-Jak dla mnie już, nie trzeba mi czasu, ja zawsze jestem gotowa-
delikatnie się zaśmiała, przecież Yasmin należała do rodu Dinsbeer które było również książęcym rodem, a więc tak naprawdę Yas była w pewnym sensie księżniczką, a więc od małego przywykła do bycia w centrum uwagi, kochała to.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 8:00 pm

Thea się uśmiechneła i dała znak kamerzyście, po chwili czerwone światełko zmieniło kolor na zielony, a kamery zaczęły je nagrwać. Myśle, że Yas i Thea mogłyby się całkiem nieźle dogadywać.
- Poznaliśmy już reprezentanta Hogwartu, reprezentantki Durmstrangu i Beauxbatons... teraz czas na reprezentantke Hogwartu. Poznajcie najmłodszą uczestniczkę Turnieju: Yasmin Dinsbeer.
Thea przestała mówić żeby widzowie mogli się dokładnie przyjrzeć blondynce.
- Masz tylko 15 lat nie boisz się, że pozostali są lepiej od Ciebie przygotowani? No bo wiesz... dłużej się uczą, mają większe doświadczenie i są silniejsi?
Thea osobiście uważała, że wiek nie ma tu znaczenia no bo niektórzy w pierwszj klasie wiedzą już więcej niż Ci z ostatnich (taka Hermiona na przykład ^^).
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 8:32 pm

Gdy kamera się włączyła Yasmin siedziała z delikatnym uśmiechem i czekała na pytania Thea'i wiedziała że nie wszystkie mogą przypaść jej do gustu, no ale odpowiedzieć powinna bo będzie że coś ukrywa, gdy kamera się włączyła i zostało wypowiedziane jej imię delikatnie pomachała do kamery, a ogromnym uśmiechem, bo przecież cieszyła się z tego że wystąpi w wywiadzie i to jeszcze takim profesjonalnym, normalnie Yasmin czuła się jak gwiazda.
-Tylko albo aż dla niektórych. Na początku się trochę tego obawiałam, ale tak naprawdę nie ma między mną a najstarszym uczestnikiem aż tak wielkiej przepaści, być może dlatego że uczono mnie od najmłodszych lat rzeczy które omawiamy w szkole i nie tylko, moi rodzice tak naprawdę mnie rewelacyjnie przygotowali do tego abym zaistniała w tak młodym wieku, no i tak naprawdę to im wszystko co potrafię zawdzięczam, prócz latania na miotle-dodała ze śmiechem-To zawdzięczam Cliffowi, no i jest to moja pięta achillesowa-
Wszystko mówiła z uśmiechem i szczerze, pamiętała dobrze jak rodzice próbowali od najmłodszych lat uczyć dziewczynę której tylko w głowie były księgi zakazane.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 8:49 pm

/to było przed zadaniem więc ona coś ten tego z Cliffem?

Oooo.. Yas wspomniała o Cliffie, zapowiadało się ciekawie.
- Czyli przyjaźnisz się z drugim reprezentantem ze swojej szkoły? Troche to nie stereotypowe bo ty jesteś ze Slytherina, a on z Gryffindoru. Nie powinniście się raczej nie lubić?
Skoro Yas wspomniała o swojej słabości to dobrze by było gdyby jeszcze powiedziała w czym jest dobra.
- Latanie to twoja słaba strona, a co może się okazać tą mocną stroną podczas Turnieju. Dzięki jakim umiejętnością zamierzasz wygrać? Bo zamierzasz wygrać, prawda?
Thea się uśmiechnęła, jedni zgłaszali się do Turnieju tylko dla zabawy... nowe przeżycia i przygoda, a inni po to by wygrać i zdaniem dziennikarki Yas należała do tej drugiej grupy.
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 9:00 pm

/tak, ona coś czuje do Cliffa.

-Nie zastanawiałam się nad tym, ale prawdę mówiąc Cliff jest naprawdę dobrym przyjacielem, z którym kocham spędzać czas no i nie wyobrażałam sobie jaki miałabym charakter gdyby nie on, za pewne byłaby wredna do szpiku kości, on pozytywnie na mnie wpływa, no a ja jak zawsze odbiegam od tematu- zachichotała radośnie, często jej się to zdarza tak to już jest jak da się jej dojść do głosu.
-Oczywiście że zamierzam, wydaję mi się że mam dużo mocnych stron, ale najbardziej rzuca się w oczy to że jestem bezwzględna i robię wszystko aby osiągnąć swój, w dodatku dobrze radzę sobie z zaklęciami, jest to jeden z moich ulubionych przedmiotów, tak samo lubię Obronę przed czarną magią, nie właśnie za obronę tylko za to że dzięki temu przedmiotowi wiem więcej o czarnej magii-

Yasmin mówiła szczerze i z serduszka, właśnie to co myślała i uważała, lubiła OPCM ale tylko i wyłącznie dlatego że sama czarną magię praktykuje, Yasmin zgłosiła się po aby wygrać, nie inaczej uważa że zabawa to była w przedszkolu a teraz zaczęło się życie.
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 3:26 pm

W tonie jej głosu gdy mówiła o Clifie słychać było, że nie jest tylko przyjacielem. Taki romans między reprezentantami napewno byłby ciekawym tematem plotek w szkole jak i wśród telewidzów.
- Mówisz o nim jako o przyjacielu. Czy napewno to tylko przyjaźń czy jest między wami coś więcej? - Thea spojrzała na Yas czekając na jej rumieniec lub nerwowe ruchy, co tylko by potwierdziło jej przypuszczenia. I wcale nie interesowała się jakoś za bardzo życiem uczuciowym swojego dawnego przyjaciela, wszystko na potrzeby show. Przynajmniej tak sobie będzie wmawiać.
- Musisz przyznać, że Clifford jest niezwykle przystojny i na pewno ma własny fanclub w Hogwarcie? - Dziennikarka dała Yas chwile na zastanowienie się.
- Więc interesujesz się czarną magią? Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 3:38 pm

Yasmin czuła coś więcej do Cliffa a ich wspólne spędzanie czasu i uczenie dziewczyny latać tylko ją upewniało co do swoich uczuć, dziewczyna zdawała sobie sprawę że jej kuzynka a zarazem przyjaciółka Chars była kiedyś z Klufciem ale blondynka uważała że to dawna i skończona już historia..
Po pytaniu Yasmin delikatnie przekręciła głowę i spojrzała na Thea dość wrednie, wiedziała że to byłaby ciekawa historia, ale starała się nie pokazywać tego jaka jest w tym momencie zmieszana i biję się ze sobą w myślach żeby coś odpowiedzieć.
-Przyjaźń jest, a coś więcej to chyba nie, bo on traktuje mnie jak przyjaciółkę.-
Yasmin odpowiedziała dość wymijająco i zaczęła odbiegać wzrokiem od rozmówczyni bo jednak w tym momencie nie była to konfortowa dla niej sytuacja..
-Nie wiem jakie kto ma gusty, a fanclubu nie ma, bynajmniej nic o nim nie wiem.-
odpowiedziała dość oschle ale jednak z udawanym uśmiechem..
-Interesuje się, ale dlaczego to nie wiem, fascynuje mnie to co zakazane może również dlatego iż to jakoś wiąże się z moją rodziną, z przodkami to w pewien sposób przybliża mnie do nich.-
Mówiła płynnie, mówiąc o rodzinie mimowolnie miała naturalny uśmiech ze słodkimi dołeczkami i wyglądała na idealną i poukładaną dziewczynę, jednocześnie miłą i grzeczną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Studio 'Triwizard Show'   Studio 'Triwizard Show' - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Studio 'Triwizard Show'

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
Instytut Magii Durmstrang ϟ
 :: Pozostałe Miejsca
-