Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sala Wyjściowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tamsin Dragonfly
Admin
Tamsin Dragonfly
Skąd : Anglia
Liczba postów : 128
Join date : 26/11/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 10:43 am

***
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeSro Lis 06, 2013 3:39 pm

Na ten dzień czekali ze zniecierpliwieniem wszyscy Reprezentanci. Po zmaganiach na arenie I zadania mieli jakiś czas na odpoczynek i dalsze szkolenie swoich umiejętności, które napewno przydadzą się w labiryncie.
- Do tego zadania wszyscy przystąpicie jednocześnie. - Oznajmił dyrektor gdy wszyscy reprezentanci już się zjawili. - Każdy wylosuje numer wejścia, do którego zostaniecie teleportowani za pomocą świstoklika. Na mój znak przed każdym z was otworzy się wejście do labiryntu. Waszym celem będzie dostanie się do samego środka - tam czekać na was będzie... coś. Liczy się czas, kto pierwszy znajdzie się na środku ten otrzyma najwięcej punktów.

Ponieważ w czasie zadania może dojść do pojedynków przypominam zasady:
//dokończe za chwile bo musze iść na kawe ;p


- Teraz każdy proszony jest o wylosowanie swojego numerka
w tym celu wybieramy kostke: turniej
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeSro Lis 06, 2013 4:43 pm


Byłam ciekawa co przygotowali dla nas tym razem, to prawda nie mogłam sięj uż od dłuższego czasu doczekać zadania,możliwe iż chciałam mieć to już z głowy, nie wiem, no ale naprawde dobrze poszło mi pierwsze zadanie i chciałam aby drugie zadanie poszło mi jeszcze lepiej, a wiem że się tak da, jestem pewna iz istnieje taka możliwość a ja będę musiala tego dokonać tu i teraz, a nie kiedy indziej to teraz musze pokazać wszystkim iż jestem najlepsza i nikt nie będzie lepszy ode mnie, musi tak być, tym razem muszę jedyna mieć pierwsze miejsce, nie pierwsze miejsce z kims, musze udowodnić iż jestem coś warta, a nie tak jak cała reszta myśli iż jestem tępa blondynka znającą sie na ubiorze czy włosach.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeSro Lis 06, 2013 4:43 pm

The member 'Yasmin Dinsbeer' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 5
Powrót do góry Go down
Clifford Prince

Clifford Prince
Skąd : Plymouth
Liczba postów : 191
Join date : 09/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 12:36 pm

Czekał na ten dzień niecierpliwie od naprawdę dawna. Drugie zadanie Turnieju! W końcu! Nawet jeśli nie nudził się w czasie oczekiwania na kolejne zadanie, bo miał dzień wypełniony po brzegi (za sprawą Charline w 99%), to wciąż nie mógł się doczekać, ciekawość go zżerała. Cóż, nie jest przecież tajemnicą, że Cliff zdecydowanie ma pociąg do przygody, wyzwań, adrenaliny, a czy Turniejowe zadania nie są własnie tym?
Przyszedł na wyznaczone miejsce przed czasem (oczywiście wcześniej żegnając się długo z Charlie - nie chciała go z rąk wypuścić!) i razem z czekającymi już nauczycielami, czekał na resztę reprezentantów. Kiedy już wszyscy zjawili się na miejscu i wysłuchali słów dyrektora szkoły, przyszła kolej na losowanie numerków. Może Cliff znowu będzie miał numer jeden?...
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 12:36 pm

The member 'Clifford Prince' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 2
Powrót do góry Go down
Alexandrie Devost

Alexandrie Devost
Liczba postów : 79
Join date : 15/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 4:55 pm

Alex też nie mogła się doczekać II zadania, oczywiście obawiała się go troche no bo przecież Turniej to nie przelewki. Zdecydowanie wyciągnęła numerek.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 4:55 pm

The member 'Alexandrie Devost' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 4
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimePią Lis 08, 2013 10:22 pm

Drugie zadanie nękało Gerarda już od dłuższego czasu. W ogóle tego po sobie nie pokazywał, ale nie oszukujmy się - po prostu się go obawiał i bał. Nie miał pojęcia co go może na nim spotkać, a organizatorzy Turnieju mieli naprawdę bujną wyobraźnię o czym już wszyscy zdążyli się przekonać podczas zadania pierwszego.
Niemniej jednak Norweg szedł wyprostowany i pewny siebie na wskazane miejsce, czekając na wyjaśnienia. Pamiętał słowa Tamsin, żeby podciągnąć się ze wszystkich przedmiotów. Starał się, nawet przesiadywał często w bibliotece (heloł, to nie było dla niego aż tak naturalne), na lekcje eliksirów z Burtonem przyszedł! A to już było samobójstwo, a jednak się złamał i zaszczycił wszystkich swoją obecnością.
Przed losowaniem swojego numerka, chłopak wziął głębszy oddech i walnął siebie porządnie w myślach, jednocześnie zapewniając siebie samego, że da radę i utrzyma swoją wysoką pozycję w rankingu. Wystarczy się tylko skupić i zachować trzeźwość umysłu.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimePią Lis 08, 2013 10:22 pm

The member 'Gerard Amundsen' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 6
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:00 am

To wszystko co się działo przed drugim zadaniem było dla niej zarówno koszmarem jak i po prostu zaskoczeniem. Sprawa z tym chłopakiem w łazience prefektów a do tego cały koszmar z udawaniem związku z Gerardem. Po prostu nie miała ochoty na nic ale zmobilizowała się i stawiła na drugie zadanie. Czekała aż i przed nią otworzy się labirynt prowadzący ją do sektora.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:00 am

The member 'Ines Krum' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 3
Powrót do góry Go down
Lucrezia Shiva

Lucrezia Shiva
Liczba postów : 159
Join date : 12/05/2013

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeWto Lis 19, 2013 4:09 pm

Lu gotowa do drugiego zadania wyszła z swojego pokoju. Trzymała różdżkę mocno w dłoni próbowała zapanować nad kłębiącymi się w niej emocjami. Wszystko było przygotowane. Nie mogła zawieźć siebie i swoją szkołę. Wstydu na pewno nie chciała przynieść.
Gdy dotarła na miejsca już prawie wszyscy zostali podzieleni na areny. Znów arena.
Wzięła głęboki wdech i czekała aż jej czas nadejdzie. Czuła w sercu strach, ale nie pozwoliła mu zawładnąć nad sobą.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitimeWto Lis 19, 2013 4:09 pm

The member 'Lucrezia Shiva' has done the following action : Kostka

'Turniej' : 1
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Sala Wyjściowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sala Wyjściowa    Sala Wyjściowa  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Sala Wyjściowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sala Wyjściowa
» Sala Astronomii
» Opuszczona sala
» Sala zabiegowa
» Sala Tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
w wolnym czasie ϟ
 :: TT :: 
Wyspa Popiołów
 :: Arena II Zadania Turniejowego
-