Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pascal, po prostu gotuj!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Pascal Lemaire

Pascal Lemaire
Skąd : Saint Tropez
Liczba postów : 58
Join date : 09/10/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 8:51 am

Wzór wrzucę później!
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 10:08 am

To ja cos chce dla Yas i Cat <3
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePią Paź 11, 2013 10:23 am

Z Ryanem do wiadomo Very Happy
Z Carls musi się lubić, bo przecież lubi inteligentne dziewczyny Very Happy ^^ Przyjaciele? Czy jakaś dobra znajomość?
Powrót do góry Go down
Gabriel Chevalier

Gabriel Chevalier
Skąd : Blandouet; Francja
Liczba postów : 155
Join date : 27/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimeSob Paź 12, 2013 3:57 pm

Z Gejbem, tak jak z Ryanem - wiadomka. ^ ^ Z resztą jeszcze pomyślę, ale zdaje mi się, że chciałabym zakumplować mu tutaj Gracie, ale nie wiem. Zaraz odpiszę, pomyślę i edytuję ;p
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimeNie Paź 13, 2013 11:45 am

Ehehehehe.
Przygotuj się na moja armię.
Jons - No to go nie lubi, bo jest Francuzem. I będzie mu robił psikusy i przez niego przelatywał.
Walt - Uwielbia czytać i zapach biblioteki go uspakaja. No to może z Waltem spotkałby się właśnie tam? I może by się polubili?
Gerard - A tu to nie wiem. Z tego co pamiętam to lubi się z Gejbem i Rajanem, więc i z Pascalem powinien.
Bjorn - Raczej będą się lubić, bo Bjorn to tam xD Nie jest wymagający xD
Bruno - Tu na razie odpuśćmy, chyba, że masz jakiś pomysł.

Uhuhuhuhu <333333
Powrót do góry Go down
Pascal Lemaire

Pascal Lemaire
Skąd : Saint Tropez
Liczba postów : 58
Join date : 09/10/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:44 am

Yaaas, to pomyśl coś bardziej, chociaż jakiś zarys, ja to kopnę w kilka kierunków i coś stworzymy <3

Ryan i Gabe - wiadomo xD
Carla - dopiero się pewnie poznali, ale mogą się friendsić, Pascalek będzie Gejba w dupsko kopał, żeby tego nie zepsuł!
Co do Gracie - pomyśl, pomyśl ^^

Jons - pasi xD
Bjorn - spoko, Pascalek ambitny, na lekcjach jest i penie aktywny, poza tym wyluzowany pan psor zawsze na propsie! xD
Walt - mogą w sumie czasem razem w bibliotece razem posiedzieć, Pascal starszy, to może mu czasem cos podpowiedzieć, jakby Walt nie wiedział (i wszystkowiedzącej April nie będzie obok xD), czy coś xD Ogólnie tacy tam spoko kumple!
A Bruno nie wiem! Pomyślę, więc póki co, to zostawiamy ^^
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:49 am

Nie myśleć. ;<<

Z Cat mogą być przyjaciółmi ta sama szkoła, i tak dalej no nie wiem..
A z Yas też chcę jakiś pozytyw, mogli się poznać gdzieś w szkole, albo mogą się jeszcze poznać. ;D
Powrót do góry Go down
Gabriel Chevalier

Gabriel Chevalier
Skąd : Blandouet; Francja
Liczba postów : 155
Join date : 27/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:53 am

Gracie to taki szalony trzpiot! I on pamięta kwiaty, więc ona może być trudnym przypadkiem, bo lubi wszystkie kwiaty! Mogli się poznać na początku roku i czasem sobie gadają, tym bardziej, że Grace to bardzo przyczepiający się człowiek kiedy kogoś polubi ^ ^
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:26 pm

Co do Cat, to w sumie są na tym samym roku, Pascal na VI roku powtarzał, więc wtedy z Cat mógł się jakoś zakumplować. A moooożeeeee nawet przez chwilę byli razem? Ale oczywiście on bał się, że ją skrzywdzi blablabla rozeszło się po kościach!
Jestem dopiero za poznaniem Yas!

Gracie, hahah, Pascalek będzie jej dawał kwiatki (choćby wyczarowane albo transmutowane) za każdym razem, jak ją spotka i za kazdym razem bedą to inne, czasem jakaś dziwna krzyżówka (transmutowane), będą razem szukać jej ulubionych <3 I na pewno się lubią, choć czasem ogon w postaci Gracie może go nieco... przerażać! Very Happy
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:37 pm

Noo mogło tak być, chodź Cat jednak nie jest zbyt rozrywkowa i tak dalej, ale jest wilą i to dużo daję..
A Yas dopiero mogą się poznać. ;D
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:59 pm

Nie musi być rozrywkowa, Pascal lubi inteligentne dziewczyny, które często widuje z książką xD No i ta jej cała wilowatość mogła na niego podziałać, plus ona mogła zwrócić na niego uwagę po tym, jak wrócił do szkoły i do jej roku dołączył, jego wilkołactwo (o którym ona nie może wiedzieć!) dodało mu męskości Cool

Więc rozegramy to jakoś gdzieś na dniach xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Pascal, po prostu gotuj! Empty
PisanieTemat: Re: Pascal, po prostu gotuj!   Pascal, po prostu gotuj! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pascal, po prostu gotuj!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Pascal Lemaire
» April Lancaster & Pascal Lemaire

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Pascal Lamaire
-