Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 King

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Burton Norwood King

Burton Norwood King
Skąd : UK
Liczba postów : 15
Join date : 15/09/2013

King Empty
PisanieTemat: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 9:55 am

King Tumblr_mr0iw2gubm1s2ifxio1_500
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:02 pm

/ Pisze z fona, rozpisze się jak będę na komputerze.

Ja tu przychodzę z całą piątka! Rzadko się zdarza żeby mieć zaczepienie do wszystkich <3
JONS. Wiadomo xd lubi nie lubi?
WALTER. Nie dość że z hogwartu to jeszcze krukon!
GERARD. Hehe, taki wielki talent <3
BJORN. No nie wiem czemu, ale wydaje mi się że się polubią.
BRUNO. Widzę tu hejty, które za jakiś czas mogą zamienić się w pozytyw.
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:05 pm

Carla moze być jego najlepszą uczennicą Eliksirów ? Z Durmstrangu oczywiście ;D

A Ryana może troszkę gnębić, bo on noga z elków Very Happy
Powrót do góry Go down
Burton Norwood King

Burton Norwood King
Skąd : UK
Liczba postów : 15
Join date : 15/09/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:27 pm

Jons jest taki irytująco wesoły i szczęśliwy i lubi ludzi, że Burton może się irytować za każdym razem jak go tylko zobaczy. A taką miał nadzieję, że w Durmstragu nie będzie odpowiednika Irytka...
Walt, jego podopieczny. Cóż. Nie wiem, nie wiem. Jako dzieciak z jego domu może nie mieć u Burtona aż tak przerąbane. Poza tym jest zdolny, no.
Gerard! :DHahahah, no cóż. Chyba oboje zdajemy sprawę, że ta dwójka nie do końca będzie pałała do siebie miłością.
Nie polubią się bo Bjorn jest jakby odzwierciedleniem tego przysłowiowego kumple, który nigdy nie chciał mieć w swoim towarzystwie kogoś takiego słabego jak Burto. Teraz Burt jest silny i w ogóle. Przerażający i seksowny, ale wciąż ma awersję. A jak już się na kogoś uprze to nie ma zmiłuj. Choćby nie miał racji. Wróc. Przeczytałam u ciebie jako "nie lubią" xd Dlatego zrobiłam relację pod "nie lubią", ale skoro jednak lubią, to niech lubią.
Do Bruna może mieć uprzedzenia tylko z tego powodu, że ten jest aurorem. Może był już aurorem kiedy narzeczona Burtona zginęła? Wtedy wiedziałby o co chodzi i częściowo rozumiałby to wszystko co Kingiem kieruje...

Cóż, jest zdolna i raczej skromna, więc powiedzmy, że nie będzie jej tak bardzo nie lubił jak resztę ;p A co do Ryana... Na pewno będzie to jeden z jego "ulubionych" uczniów.


Ostatnio zmieniony przez Burton Norwood King dnia Wto Wrz 17, 2013 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:34 pm

Hahah już nie mogę doczekać się lekcji eliksirów, aż dam na nie moją dwójeczkę ;D
Powrót do góry Go down
Nimue Parker

Nimue Parker
Skąd : Londyn
Liczba postów : 62
Join date : 27/05/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 4:11 pm

będzie tak totto lotto z Ines i Nimue. Co chcesz to bierz
Powrót do góry Go down
Bruno McGowan

Bruno McGowan
Skąd : Londyn
Liczba postów : 57
Join date : 14/09/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 4:14 pm

Taak! Z chęcią będzie zaczynał rozmowę i w ogóle próbował go rozweselić XD I nic nie będzie sobie robił z jego komentarzy i odzywek i dalej będzie go męczył swoją osobą.
Walt zapewne nie będzie za nim przepadał i będzie wolał nie mieć z nim bliższych spotkać, ale Burton może być dla niego nieco milszy i dokładnie - nie mieć aż tak przerąbane Very Happy
Gerard... Nie mogę się doczekać lekcji eliksirów. Obaj panowie zdecydowanie nie będą się lubić. Gerard z wielką chęcią będzie omijał jego zajęcia, a ten z kolei z wielką chęcią będzie mu wypominał jego antytalent. Już widzę te poodejmowane punkty na każdej lekcji :C
Bjorn. No mogą się nie lubić, ale chciałam dla Miśka jakiegoś męskiego kumpla :C No dobra, charakter od czasów szkoły aż tak mu się nie zmienił, ale od którejś tam klasy Durmstrangu przestał gnoić słabszych i im dokuczać, a teraz jest po czterdziestce, no to w ogóle. Spoważniał. No a panowie mogą czasem się udać na kremowe piwo czy cóś... Daj Miśkowi szansę! Very Happy Burton może nadal być Burtonowy, ale w głębi duszy lubić Miśka i się śmiać z jego nieogarnięcia xd
Bruno. Obaj są raczej skryci i kiepscy do rozmowy, no i oboje stracili bliską sercu kobietę, więc z czasem pewnie się polubią... Ale teraz chcę hejty xD Możemy rozegrać ich pierwsze spotkanie gdzieś w pubie. Burton od razu stwierdzi, że Bruno auror. A Bruno może go skądś kojarzyć. Aurorem jest pewnie z pięć lat, szkolił się drugie tyle... Więc mógł z nią mieć jakieś zajęcia czy coś! Ale skąd ma wiedzieć, że ona i Burton... Więc pewnie jak już się dowie, to zacznie inaczej na niego patrzeć, o! I nie lubi Pottera, a on za stówę jest teraz szefem Bruna. To też może być temat do rozmowy xd
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitimeSro Paź 16, 2013 3:33 pm

MWAAHAHAAH! Very Happy
Na początek i najważniejsza tu: MEREDITH. Bezdyskusyjny DIAMENT wśród uczniów, jeśli chodzi o eliksiry. Najlepsza z najlepszych, naturalny talent itp itd. I w sumie troszkę charakterem podobna do Burta. Na pewno czasem zada niewygodne pytanie, na pewno czasem będzie próbowała go przegadać, jak już zacznie się odzywać. Myślę, że to może być taka słodko-gorzka relacja nauczyciel-uczennica. Lubią się, ale zarazem jedno drugiego sprawdza, Mer nawet nieco bezczelnie, bo jest przecież dużo młodsza (ale doskonały materiał na czołówkę Alchemii współczesnej!). Chyba ze masz inny pomysł!

April - prefekt Krukonów i prymuska w prawie każdej dziedzinie. Żadna z niej miss popular, ot po prostu ambitny i aktywny kujonek. Ale nie wiem w sumie jaką relację by to miało zwiastować, hm..

Cliff - Nie chodzi na eliksiry, ale kiedyś musiał i był z tego totalną nogą! No i w przeciwieństwie do April jest panem popularnym! No i reprezentant... Twierdzę, że nie może tu być nic innego jak niechęć do siebie nawzajem. xD

Antek - Ojeżu nie wiem :O W sumie Antka nie da się nie lubić, ale właśnie to może Kinga irytować xD

Pascal - NIE WIEM.

Aurora - Właściwie może to zależeć od relacji z Bjornem! Jaką w rezultacie macie? xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content


King Empty
PisanieTemat: Re: King   King Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

King

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Burton Norwood King

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Dorośli :: Burton Norwood King
-