Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Torrey'owe relacje między ludzkie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 11:37 am

Torrey'owe relacje między ludzkie Tumblr_lyghvjiDnL1ro7d57o1_500
Jestem otwarta na wszystko, Tor nie gryzie, jak jej się nie podpadnie, ja tym bardziej więc zapraszam póki świeża i nie zepsuta C: !

♣ Clifford Prince
Braciszek!
Ich historia zaczyna się w trzeciej klasie, kiedy to Cliff założył się z kolegami iz poderwie Tor. Nie za bardzo mu się to udało. Dlaczego? Rzucił banalnym tekstem : "Byłaś kiedyś na klifie? Nie? Cliff jestem" No i Torrey go po prostu wyśmiała. Powiedziała że ma nawet o tym nie marzyć i w sumie tak się zakumplowali. Wtedy byla jeszcze w miarę normalna, więc często się z nim spotykała. On zawsze opowiadał jej o różnych przygodach z smokami, pokazywał "blizny wojenne" i kiedyś obiecał zabrać Torkę na taką wyprawę. Razem dorastali, zaprzyjaźnili się tak, iż razem kochają jak rodzeństwo, a to przy Tor jest mało spotykane, praktycznie wcale. Warto też wspomnieć iż często się kłócą. O byle gówno, na treningach, przy jedzeniu, nie ważne. Stonem'ówna nigdy nie słuchała jego poleceń na treningach, jej zawsze uchodziło pyskowanie Kapitanowi czy nie słuchanie poleceń, bo i tak czy siak wszystkim to wychodzi zawsze na dobre. Często gdy Torrey strzela swoje "foszki-bamboszki" Cliff nie za bardzo się tym przejmuje. Często też jest zazdrosny o swoją...siostrzyczkę. Nie może spokojnie porozmawiać sobie z Ryanem, na przykład. Kolegą z tej tam...francuskiej szkoły, bo Cliff się jeży i nadyma. Mimo swojej oschłości i arogancji, Torka tak naprawdę stanęłaby za nim murem, a gdyby ktoś go zranił... Reka,noga mózg na ścianie, dosłownie.
♣ April Lancaster
Jakaś tam beznadziejna Krukonka...
Krótko mówiąc: zjebany kujon bez życia
♣ Meredith York
"Nienawidzę Cię, ale niech Cie ktoś kurwa tknie, to mu łeb ukręcę"
Niby się dziewczyny nie lubią, niby nie mogą na siebie patrzeć, ale jakby przyszło co do czego i jednej by się coś stało, to druga by i tak czy siak zaczęła się martwić.
♣ Anthony Gilmore
"Upierdliwe Dziecko Słońca"
Iście irytujące i upierdliwe Dziecko Słońca z Hogwartu, a na dodatek Puchon. Wciąż łazi za Torrey, sypie jakimiś żartami, próbując ją rozśmieszyć czy wywołać na jej twarzy uśmiech. Próbuje go ignorować, ale czasami po prostu się tak nie da.
♣ Ryan Hockney
"Rock Quidditch"
Kumpel z Francuskiej Szkoły. Na początku Tor nie za bardzo za nim przepadała, jednak z czasem połączyło ich latanie na miotle i klasyczny rock. Teraz są tak jakby...przyjaciółmi?
♣ Gerard Amundsen
"Nie dość że Norweg, to jeszcze lata na miotle!"
Poznali się stosunkowo niedawno na boisku do Quidditcha. Tor po prostu sama ćwiczyła, aż nagle on wparzył na podstawie " To mój teren, czemu jakiś Hogwartczyk się tutaj kręci?! " Ją to dość rozbawiło, więc... uciekła. Ale tylko dla zabawy. Chwile się gonili, a później przegadali w powietrzu dobre kilka godzin. W miarę się polubili, a Gerard obiecał pokazać trochę zamku Torrey, a ona...trzyma go za słowo!
♣ Gerard Amundsen
"Nie dość że Norweg, to jeszcze lata na miotle!"
Poznali się stosunkowo niedawno na boisku do Quidditcha. Tor po prostu sama ćwiczyła, aż nagle on wparzył na podstawie " To mój teren, czemu jakiś Hogwartczyk się tutaj kręci?! " Ją to dość rozbawiło, więc... uciekła. Ale tylko dla zabawy. Chwile się gonili, a później przegadali w powietrzu dobre kilka godzin. W miarę się polubili, a Gerard obiecał pokazać trochę zamku Torrey, a ona...trzyma go za słowo!





Ostatnio zmieniony przez Torrey Stonem dnia Pią Maj 31, 2013 7:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 12:21 pm

Mwahaaa, Z April zdecydowanie się nie lubią xD Skoro Tor już po pierwszym wrażeniu wyrabia sobie opinię o ludziach, to April zdecydowanie trafia w kategorie "zjebane kujony bez życia" xDD
Antek, jako dziecko słońca, lubi wszystkich i generalnie jest lubiany, aczkolwiek osobników mrocznych unika, więc nie wiem, od Ciebie zależy, czy chcesz ten pozytyw, czy pozostaniemy na unikaniu!
Meredith... hm... w sumie tu widzę coś całkiem ciekawego. Niby mogłyby się polubić, ale z drugiej strony własnie nie. Więc może to być na zasadzie "nienawidzę Cię, ale niech Cie ktoś kurwa tknie, to mu łeb ukręcę".
A Cliff... jesu, tu kompletnie nie wiem :C
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 2:01 pm

Z April się stuprocentowo zgadzam. Lubię tą postać, ale Tory chyba już mniej.
Z Antkiem, to sprawa mogłaby być taka że on chciałby wywołać na jej twarzy uśmiech, rozweselić ją czy coś takiego, a ona tylko by wywracała na to oczami. Rozumiesz? xD
Z Dith jestem stuprocentowo na tak <3
Cliff, to mogło by być cos takiego że... ten sam dom, razem w drużynie, a jako że jest on z lekka chyba podrywaczem, to mógłby w jakimś tam sensie chcieć poderwać ją, albo...WIEM! Założył się z kumplami, że poderwie Torrey i do teraz mu się nie udalo, czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 8:38 pm

Rozumiem, rozumiem xD To bardzo w stylu Antka! xDD

Co do Cliffa, to taki zakład musiałby być jakoś dość dawno, bo on teraz w stałym związku jest i inne go nie interesują! Znaczy technicznie nie jest w tym związku, ale mentalnie nadal owszem xD Więc kiedyś mogło takie coś być, teraz... cóż, Tor nie jest w strefie jego zainteresowań xD Ale mogą trzymać drużynową sztamę!
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 10:01 am

Drużynowa sztama mi pasuje < D
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 8:46 am

Ines i Nim co dostaną ?
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 11:25 am

Nim to widzę tutaj stuprocentowy negatyw, Torka nie za bardzo lubi wampiry.
A z Ines cośmożna wykminić, bo też tutaj widzę negatyw, ale sam fakt, że mają te same zdolności...hym.
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 11:44 am

no i obydwie dziłochy Quidditchowe maniaczki
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 11:51 am

dziołchy chyba jak już xD

No to w sumie nie wiem co wykminić za bardzo.
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 10:37 am

Gdyby ktoą tutaj zajrzał, to fajnie by było gdyby WSZYSCY którzy nie znaleźli się w relacjach powyżej się PRZYPOMNIELI mi, bo Traktorek nie ogarnia.
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeNie Mar 16, 2014 7:59 am

My się po prostu nie lubimy Razz Choć na początku Charlie usilnie próbowała nawiązać jakąś nić sympatii, ale potem odpuściła ^ ^ Co do reszty moich szkrabów to nie mam pojęcia... Chyba w ogóle nic nie ustalałyśmy.
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimePon Mar 24, 2014 8:04 pm

A to pamiętam. Torka nie lubi Charlie, bo ma schizowy wymysł że ta zabierała jej i odsuwała od niej Cliffa. Unika jej tematu i tak dalej. Dopisze jak będę w domu :d
A reszta twoich ciastek to...kto? Bo zapomniałam xd
Powrót do góry Go down
Walter Sage

Walter Sage
Skąd : Londyn
Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimePon Mar 24, 2014 10:03 pm

Ja pamiętam, ja ci się wpiszę! Ale później! Bo teraz to już nie myślę kompletnie.
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 8:19 am

No to czekam! :3
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 1:15 pm

Traktoreeeeek <3 My nie mamy chyba nic z moim Pascalkiem i na pewno nie mamy nic z moim nowym nabytkiem - Mayą xD
+ na evencie rozpoczęcia roku mogłabyś coś skrobnąć <3
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 9:45 pm

No to musimy mieć, chociaż z takim kimś jak Pascal mogłybyśmy wykminić coś fajnego, tylko nie wiem co :<
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 10:00 pm

To wykmiń coś fajnego! Tylko ten... Pascal jest chłopakiem April, więc wiesz... xDDD
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 10:04 pm

Twoja postać jest chłopakiem twojej dugiej postaci? Ale dziwne xD Daj mi chwile.
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 10:12 pm

Ta wlasnie jest, bo stwierdziłam ,że jak mają być forewer elołn, to będą forewer elołn razem xD Ale pasują do siebie tak bardzo <3 Okej, daję Ci chwilę <3
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 10:24 am

Hahah, nieźle xD

Co do tego twojego Pascala, to jego historia przypomina mi Huncwotów, ale to chyba było tak specjalnie C: Co do relacji, no to mogli poznać się gdzieś tam ja Torrey czytała książkę no i uznajmy, jadła żelki. No i Pascal czaił się w pobliżu ciekawy co to, kto to, a kiedy Traktorka go zauważyła na początku pewnie zmierzyła tym swoim zimnym wzrokiem, jednak uznała że jako że wtedy w tamten dzień z nikim nie gadała, no to raz na ruski rok towarzystwo jej się przyda. Pomachała paczą żelków z pytaniem typu "Chcesz jeden?"... Albo nie. Wiesz co? Weźmy to kiedyś zagrajmy i zobaczymy jak będą się do siebie odnosić o3o
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 11:41 am

Tak, celowo trochę, bo Pascal, Ryan i Gabe tworzą trochę takich współczesnych huncwotów xDDD

Dobra, zagramy! <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Torrey'owe relacje między ludzkie Empty
PisanieTemat: Re: Torrey'owe relacje między ludzkie   Torrey'owe relacje między ludzkie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Torrey'owe relacje między ludzkie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Relacje
» Relacje
» Relacje : ))
» Relacje Aidana
» relacje Amarylis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczennice :: Torrey Stonem
-