Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje : ))

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Posy Travert

Posy Travert
Skąd : Francja; Yvoire
Liczba postów : 21
Join date : 14/02/2014

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimePią Lut 14, 2014 4:37 pm

Relacje : )) Tumblr_inline_mynnnsKXvC1qkavmj
Powrót do góry Go down
Lionell H. Sounge

Lionell H. Sounge
Skąd : Gisborne, Nowa Zelandia
Liczba postów : 26
Join date : 11/02/2014

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimePią Lut 14, 2014 6:43 pm

Relacje : )) Tumblr_lx8x9n2c2s1qbwjnko1_1280

ja sądzę, że on ją wyczai wcześniej i będzie ją stalkował, zdecydowanie
Powrót do góry Go down
Maya Lemieux

Maya Lemieux
Skąd : Paryż
Liczba postów : 13
Join date : 13/02/2014

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimePią Lut 14, 2014 9:56 pm

Właściwie znać się mogą chyba tylko z Mayeczką xD Posy 6 lat starsza, to jeszcze była w szkole, jak Maya zaczynała edukację, może Posy się nią jakoś zaopiekowała, pomogła w nauce czegoś, czy coś? xD Taka dobra starsza siostra!

A w Durmie to póki co chyba tylko z Aurorą się mogą znać, bo na pewno przed rozpoczęciem nauczyciele i wszyscy dorośli mieli jakieś wielkie spotkanie, żeby się poznać i coś tam poustalać xD Rora będzie dobrą ciocią dla syna Posy <3
Powrót do góry Go down
Bruno McGowan

Bruno McGowan
Skąd : Londyn
Liczba postów : 57
Join date : 14/09/2013

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimeWto Lut 18, 2014 5:36 pm

Heloooł!

Myślę, że możesz się znać z 4 na 5 moich postaci, to niezły wynik.
a) Wszędobylski Jons, wiadomka <3 Jego każdy musi znać xd Albo inaczej, on MUSI znać każdego.
Nie wiem co byś sobie życzyła. Może coś z jej synem? Jest opcja, że się Jonsa boi i przed nim ucieka, a biedny Jons chciałby mieć w nim kumpla :c Albo wręcz przeciwnie, jej syn go uwielbia i cieszy się za każdym razem, gdy Jons przez niego przeniknie xD
b) Bjorn Stanvold - no to pewnie podobnie jak z Rorą! Poznali się podczas tego arcyważnego spotkania i celowałabym tu w pozytyw i jak się bardziej poznają, to Posy pewnie będzie Miśkowi i Rorce podrzucać syna i gdzieś wybywać XD (Rori, to by się tak uroczo grało! <3)
c) Bruno McGowan - ten sam wiek i też z ministerstwa. Musieli się gdzieś minąć, choć trochę poznać. Ale w tej chwili nie do końca wiem jak to pociągnąć...
d) Gerard Amundsen - jego matka jest amnezjatorką to możliwie, że gdzieś się spotkały i Posy wpadło do głowy naziwsko Amundsen i połączyła jej nazwisko z Gerdziem. Albo nawet poznała jego ojca, który pracuje w dperatamencie międzynarodowej współpracy czarodziejów i pewnie całe ministerstwo stawia na nogi, by uratować tych reprezentantów (i syna :C), ale ta relacja pewnie i tak się w nic nie rozwinie. No ale zawsze coś xd
Powrót do góry Go down
Posy Travert

Posy Travert
Skąd : Francja; Yvoire
Liczba postów : 21
Join date : 14/02/2014

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimeSro Lut 19, 2014 8:16 am

Lio <3 Ohoho, Posy będzie wściekła. Takiej wściekłej jej pewnie nie widział nigdy. Bo jeśli spotkanie przed rokiem szkolnym dorosłych, którzy mają w tym roku przebywać w zamku, doszło do skutku to pewnie go zauważyła i odbyła sobie z nim krótką i stanowczą rozmowę na temat zbliżania się do niej i zbliżania się do Gilberta nie więcej niż to potrzebne w ramach zajęć : D

Z Mayeczką mogę pójść na taki układ :3 To był ostatni rok... To Maya mogła nawet czasem słuchać jej początkowego marudzenia odnośnie spotkań-korków z Lio.

Z Rori niech będzie pozytyw, bo mi to wybitnie dobrze pasuje i w ogóle wydaje mi się, że się dogadają Razz

A dalej przejdę od razu do Miśka, bo to tak pasuje w kolejności ;p Trochę śmiesznie brzmi podrzucanie syna, bo on jednak jest uczniem pierwszego roku. Ale może czasem być tak, że poprosi ją o pomoc z jakimś zadaniem, a ona kątem oka zauważy Rori i Miśka i zrobi "Kochanie, nie mogę teraz, ALE, ciocia z wujkiem ci pomogą!" Razz

Co się tyczy Jonsa, to może on troszeczkę irytować samą Posy, ale Gilbert pewnie będzie go uwielbiał Very Happy

Z Brunem mogą się w ogóle znać z ministerstwa. Czasem wypadli sobie razem na lunch, pogadali, taka normalna znajomość, a po przeniesieniu do Durmstrangu Posy może czasem do niego zaglądać żeby pogadać, albo pomarudzić... ^ ^

Z Gerdziem może tak być jak mówisz, bo w sumie Posy jest blisko przy akcji prób odbicia reprezentantów.
Powrót do góry Go down
Aurora Kemppainen

Aurora Kemppainen
Skąd : Alta, Norwegia
Liczba postów : 125
Join date : 18/05/2013

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimeSro Lut 19, 2014 12:58 pm

Mayeczka pewnie cierpliwie narzekań Posy słuchała, choć niewiele z nich rozumiała ;D Ale jej wrodzona ciekawość nie pozwoliła tego okazywać, więc pewnie nawet zadawała dociekliwe pytania, a teraz o, dziennikareczka Very Happy Zakładam, że Posy miała okazję czytać jej artykuły Very Happy

Rora i Misiek ciocią i wujkiem, TAK! To będzie urocze <3 Z chęcią będzie pomagać Gilbertowi i zdecydowanie będzie Posy lubić Very Happy A jej historia z Lio (którą albo od niej samej usłyszy, albo od Lio albo nie wiem), tak bardzo podobna do historii jej i Miśka... cóż, będzie się starała subtelnie wybadać co jest na rzeczy i ewentualnie przekonać Posy, że prawdziwej miłości się nie ucieknie, na co i ona i Bjorn są doskonałym przykładem xD + młody pewnie obudzi w niej instynkt macierzyński, więc MIŚKU! Szykuj się na zostanie ojcem brwi
Powrót do góry Go down
Posy Travert

Posy Travert
Skąd : Francja; Yvoire
Liczba postów : 21
Join date : 14/02/2014

Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitimeCzw Lut 20, 2014 8:47 pm

<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Relacje : )) Empty
PisanieTemat: Re: Relacje : ))   Relacje : )) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Relacje : ))

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Dorośli :: Posy Travert
-