Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Profesor Stanvold

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 19, 2013 12:47 pm

Profesor Stanvold Tumblr_m9ke3rBAXX1rtwnhb
Everybody needs somebody!

x Aurora Kemppainen - Ich znajomość sięga jeszcze czasów szkoły. Zaczęła się, kiedy to Bjorn przypadkiem wrobił Aurorę w szlaban, znalazła się po prostu o niewłaściwej porze w niewłaściwym miejscu. A może jednak było to właściwe? Gdyby nie ten incydent, to mogliby się nie poznać bliżej. Jakiś czas po tym wydarzeniu stało się tak, że po prostu zostali para. Chyba wtedy najbardziej znaną w Durmstrangu. I byli w sobie prawdziwie i szczerze zakochani. Mieli nawet brać ślub, ale rodzice Aurory wkroczyli do akcji i zmusili ją do małżeństwa z innym, z czystokrwistego rodu. Rori i Misiek rozstali się w mało pozytywnych okolicznościach. Spotkali się po dwudziestu latach na korytarzu szkoły, w tym samym miejscu, gdzie zarobili szlaban, kompletnie nie przypuszczając, że właśnie tutaj się kiedykolwiek spotkają, jeśli w ogóle mieliby się spotkać ponownie. Każdemu ich spotkaniu towarzysza zażarte kłótnie, latające zaklęcia, książki, zbroje, podniesione głosy i emocje, które najwyraźniej z biegiem lat wcale nie wygasły. Ale obydwoje twierdzą, że się nie znoszą.

x Tamsin Dragonfly - Poznał ją jeszcze w Londynie, gdy oboje siedzieli na ławce w Ministerstwie, czekając na swoją kolej. Spotykają się po latach w Durmstrangu i Tamsi go poznaje, a on... jej nie. Mimo to bardzo dobrze im się rozmawia i zawsze znajdą jakiś temat do rozmów. Ona jest nim po prostu zauroczona, a on ją komplementuje bo to taki... casanova Very Happy

x Charline Botwright - Pilna i zdolna uczennica, która mu przypomina trochę Rori. Sam nie wie czemu.

x April Lancaster - Bardzo pilna uczennica, którą Bjorn podziwia. On nigdy nie przykładać się tak do zajęć, nie miał cierpliwości.

x Torrey Stonem - Trochę ją ciśnie, bo nie lubi jak się ktoś obija na zajęciach. Mimo to ją lubi, czasami o czymś pogadają, a Bjorn wybawia ją z opresji.

x Valko Larsen - Jeżeli Bjorn miałby wyraźnych pupilków, to pewnie byłby nim właśnie Valko. Mężczyźnie przypomina trochę jego samego za młodu, co strasznie go bawi. Chłopak zawsze może do niego przyjść i pogadać, a z opresji też stara się go wyciągać.

Resztę uzupełnię później, bo mi się nie chce.
Zapraszam! Razem się coś wymyśli <3 Przy braku pomysłów poprosiłabym o jakieś określenie: pozytyw, negatyw.  happy


Ostatnio zmieniony przez Bjorn Stanvold dnia Wto Sty 28, 2014 9:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 19, 2013 2:27 pm

To ja tak, Czarli kooocha zaklęcia, a transmutowanie wiąże się z wypowiadaniem zaklęć więc jak na skrzydłach biegnie na te zajęcia i jest bardzo pilna i w ogóle. Łagodna Pianko <3
Powrót do góry Go down
Clifford Prince

Clifford Prince
Skąd : Plymouth
Liczba postów : 191
Join date : 09/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 19, 2013 2:30 pm

Cliff już na transmutację nie chodzi! Ale za o April jak najbardziej i w związku z jej nerdowską naturą pewnie jest jedną z tych lepszych xD
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 19, 2013 2:41 pm

Będę twoją łagodną pianką, łagodną pianką!
Pan profesor jest nowy, zaczął dopiero w tym roku. Stara się nie faworyzować żadnych uczniów, ale zapewne będzie ją lubił. Bez hejtów. A resztę zobaczymy w grze Very Happy Chociaż, patrząc na relacje z Rori, jemu również może ją przypominać. Taki kujon. I przez to Charlie będzie go nieco bawić?

Nie będzie Cliffcia? Sad No a z April podobnie jak z Charlie. Dokładniej zobaczymy podczas gry, jednak będzie ją lubił. I podziwiał jej chęć do nauki. Bo on taki nigdy nie był i to go naprawdę fascynuje. xd
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 19, 2013 2:45 pm

Łagodna Pianko...
Hue hue hue. <3
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSob Maj 25, 2013 1:24 pm

a ja chce coś dla mojej panny metamorfomag
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSob Maj 25, 2013 7:22 pm

Oczywiście. Coś się wymyśli. Tylko pozytyw, negatyw? Polubi Bjorna? hoplove
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 26, 2013 12:42 pm

pozytyw pozytyw
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 26, 2013 12:45 pm

Lalalala... No nie wiem co by tu wymyślić... Ej, a właściwie twój ojciec to ile ma lat? Mogli chodzić razem do szkoły! Tylko Bjorn był młodszy od Kruma i musiał siedzieć w Durmstrangu...
Albo coś z metamorfomagią... Hmm... Chciałabym wymyślić coś ciekawego, ale jakoś nie wiem co... Pomóż. Masz jakiś zalążek pomysłu?
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 26, 2013 12:52 pm

można to połączyc. Ojczulek jest albo w wieku Bjorna albo ciut starszy.
A metamorfomagia on jej może pomóc gdy ona będzie chciała wyjechać ze szkoły i przez to zatraci zdolności
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 26, 2013 12:55 pm

Niech będzie ciut starszy. To by wtedy lepiej grało z moją kp. No bo Bjorn nie pozwoliłby sobie na nie wzięcie udziału w Turnieju, a tak można powiedzieć, że był za młody.
No to nich zna ojczulka i tak! Niech się lubią! Bjorn teraz na lekcji może zauważyć, że Ines jest metamorfomagiem i może będzie chciał, żeby została po lekcji czy coś. I może jej pomóc, właśnie. Dziwnym trafem Ines może bardzo szybko mu zaufać i kiedyś zwierzyć ze swoich problemów...
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Maj 26, 2013 1:03 pm

okej kupuję !
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:52 pm

Uwielbiam ten avek hoplove
A tak serio, to ja chce coś strasznie pozytywnego, bo postać masz boską i ogólnie ten. Tor jest mądra, mogłaby mieć bardzo dobre oceny, ale jej się po prostu nie chce i jest metamorfomagiem. Kocha wszystko, co związane z motoryzacją, do tego jest Obrońcą w drużynie i i...lubi niedźwiedzie! ( Ej. Jego imie po jakimś tam języku też oznacza niedźwiedź nie? *Babcia encyklopedia języków zagranicznych zawsze dobra. * )

PS. Czytam twoją KP, przychodzi babcia, zakłada okulary,patrzy, czyta i "Imię tego uroczego Pana oznacza 'niedźwiedź' " i sobie idzie xDDD
Powrót do góry Go down
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimePią Maj 31, 2013 8:13 pm

Po norwesku bjorn to znaczy niedźwiedź xD
EJ TOR, TO Z AURORĄ TEŻ COŚ CHCIJ.
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 6:32 pm

To znów ja : D Chce coś, pozytywnego!
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:20 pm

NIE ZAUWAŻYŁAM WASZYCH POSTÓW, WYBACZCIE!

Tor, ojej jak miło! Dziękuję za miłe słowa o Miśku hoplove Born może ją trochę cisnąć, bo nie lubi jak ktoś się obija na zajęciach Very Happy Mogą czasem przegadać coś o motoryzacji i o niedźwiedziach (choć żaden z uczniów nie wie, że Bjorn to animag!). Czasami Bjorn może ją wybawiać z opresji XD A Babcia kochana! Very Happy

Valko, z KP wynika, że nieco podobny do Miśka jesteś! Oboje potrafią rysować, są/byli szukającym, UWIELBIA TRANSMUTACJĘ no i w ogóle nie może być nic innego jak pozytyw. Choć nie do końca wiem jak miałby wyglądać...
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:28 pm

No i ten, babcia uznała też później, jak przeczytała KP miśka, bo właśnie ją przeglądałam, że misiek to taki fajny mężczyzna i szkoda że nie istnieje. Boże, moja babcia mnie rozwala ;_;

Co do Tor pasuje mi jak najbardziej, wszystko i w każdym calu.


A co do Kudłacza i Miśka, to to... Pozytyw jak najbardziej i to jak największy ( bez homoseksualizmu, i tych podobnych, bo to by było ostre przegięcie xD ) ale w relacji Uczeń&Nauczyciel. Hym. Może... Volvo to może jakiś ulubieniec, albo cokolwiek? Nie wiem, może zrobimy Burze mózgów?
Powrót do góry Go down
Clifford Prince

Clifford Prince
Skąd : Plymouth
Liczba postów : 191
Join date : 09/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:30 pm

Kocham Twoją babcie <3
Aurora kiedyś Miśkowi na pewno powie, że Volvo jej się do pokoju ładuje przez sen xD Więc może być ciekawie xD
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:42 pm

JA TEŻ JĄ KOCHAM! O_O

Tor załatwiona! <3

Volvo... Misiek może zawsze mu służyć pomocą, gdy tylko będzie jakiejś potrzebował, albo chociaż wysłucha gdy chłopak będzie miał mega depresję! I nawet łyczka Ognistej da (ciii), ale ŁYCZKA. Bo go Rori zabije. I wskazówki może dawać odnośnie Kłidicza! I w ogóle taki frends, choć nie na zajęciach XD
A jak się dowie, że do Rorki chodzi, to dostanie długie kazanie, ojj bardzo długie. A raz też może do niej w nocy wpaść, ale i Bjorn by tam tym razem był! Very Happy HAHA, piękne.
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:54 pm

Hah, mi wszystko cudnie pasuje. Ognista i Kiłidicz i wysłuchanie na depresje, chociaż on jej szybko nie dostanie, chyba że któraś zawładnie jego sercem, ale na razie się na to nie zapowiada. Na zajęciach może Volvo przycisnąć jak będzie robił coś źle i poprawiać, żeby był lepszy, o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 2:29 pm

JA KUŹWA MAĆ POTRZEBUJĘ Z NIM RELACJI :]
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 2:57 pm

Spokojnie, spokojnie. Bjorn przyjmuje wszystkich z otwartymi ramionami, więc i dla Bastiana coś się znajdzie. Ale skoro z twojej wiadomości wylewa się caps lock i te kuźwa mać, to może coś pokombinujemy więcej niż czyste relacje nauczyciel-uczeń? Tylko nie do końca wiem co... No to takie moje mocno luźne myśli - Bjorn miał w swoim życiu naprawdę wiele kobiet, może jedną z nich była matka Bastiana? Jeszcze zanim ten się urodził oczywiście. Eee... No i się rozeszli, bo Misiek w związku to tak na krótko... No i go mogła znienawidzić, ale dalej czuć do niego jakieś tam uczucia (no w końcu z nim to tylko szalone związki, więc mogła mile wspominać brak rutyny). A gdy zmarła, to Misiek mógł pójść na pogrzeb, stać gdzieś z tyłu i nie rzucać się w oczy. Eee... Nie, pogubiłam się w tym pomyśle XD Nie wiem, może ty coś z tym wymyślisz.
Albo coś innego, jestem otwarta na propozycje Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 3:51 pm

Nie, to jest dobre. Uznajmy, że kiedyś tam byli związani, potem cały ten atak smoka w Rumunii, nauczyciel był na pogrzebie rodziny Bastiana, który miał wtedy dopiero dwanaście lat, mogło go to wzruszyć i od tamtego czasu mieli mocny kontakt, nie tylko w szkole, ale też pisali do siebie. Można powiedzieć, że dla Bastka mężczyzna jest jak ojciec. Szalony, bo szalony, ale ojciec Cool
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 5:51 pm

Ojej! Dobre! Tylko ten związek nie byłby jakiś poważny, bo dla Misia to tylko Aurora <3 niemniej jednak, nigdy mu żadna dziewczyna nie umarła, więc był to dla niego szok i pojechał. I poznal małego Bastiana, który podszedł do bjorna i zapytał go kim jest, a misiek gadka-szmatka, bla bla i zaczął z nim rozmawialc i bastian tego pana polubił tego pana, a bjorn o dziwo Bastiana i często się spotkali, rozmawiali (no bo misiek dopiero w tym roku się przeprowadził do norwegii) i może nie jak szalony tata, ale jak szalony wujek :-D A teraz razem siedzą w instytucie i o matko jaka fajna relacja! :hop love
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 6:13 pm

Boże, już się zaczynam bać Laughing Ale mi pasuje xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Profesor Stanvold Empty
PisanieTemat: Re: Profesor Stanvold   Profesor Stanvold Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Profesor Stanvold

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Bjorn Stanvold
» Bjorn Stanvold

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Dorośli :: Bjorn Stanvold
-