Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Czarli robi avatary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePią Maj 17, 2013 5:01 pm

First topic message reminder :

Avatary robię masowo i ciągle, zazwyczaj dla zabicia czasu. Efekty możecie zobaczyć na moim tumblr'ze Show me your ICONS : )
Jestem otwarta, zazwyczaj sama dobieram zdjęcia i robię tyle ile mi pasuje, ale chętnie zrobię coś z konkretnych obrazków. Jeśli ktoś ma ochotę - to chętnie się czymś zajmę : )

Kolejeczka (nieograniczona, po prostu nie chcę zapomnieć ;p):
- ni ma ;<


Ostatnio zmieniony przez Charline Botwright dnia Wto Cze 11, 2013 5:23 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:04 pm

O BOŻE <3 JESTEŚ ŚWIETNA, DZIEWCZYNO! ZA TE CUDOWNE AVKI, VOLVO MOŻE...hugnąć jakąś twoją postać, o tak bez powodu <3
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:08 pm

Możesz hugnąć Czarlinkę <3 Ale tak, żeby Cliff nie widział ;p
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:09 pm

Hugnie, hugnie <3 Tak nagle, na korytarzu, bez powodu xD
Powrót do góry Go down
Clifford Prince

Clifford Prince
Skąd : Plymouth
Liczba postów : 191
Join date : 09/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:09 pm

I dostanie od Cliffa w ryj Cool
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:10 pm

O! Albo zróbmy dramę na balu z tego powodu, ale to już nie tutaj xD
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 6:27 pm

No Czeeeść :3 Tu znowu ja. Zrobiłabyś jakieś avatary dla Valko w garniaku, czy coś takiego? I dla Jackie, z Lucy Hale.
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 7:00 pm

Będą ♥
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 8:06 pm

Torrey Stonem napisał:
No Czeeeść :3 Tu znowu ja. Zrobiłabyś jakieś avatary dla Valko w garniaku, czy coś takiego? I dla Jackie, z Lucy Hale.

Są garniturowe (wdarło się też kilka innych, ale dodali nową sesję dzisiaj ^ ^)

kliczekklik
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 8:36 pm

O jeju
*_*
Jutro wstawię jakieś : D Skąd ty te wszystkie zdjęcia bierzesz?
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 8:37 pm

Galerie fanowskie, listal, tumblr... Trochę tych stronek jest ^ ^
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePią Cze 07, 2013 6:29 am

Robisz śliczne avki. A jako że ja czasu zbytnio nie mam to poproszę z Candice Accola i dla Cat balowy z Selena Gomez.
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePią Cze 07, 2013 12:31 pm

W pierwszej kolejności są balowe dla Cat : ) Mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz, jeśli nie to mogę poszukać czegoś jeszcze, ew zrobić jakieś w stylu mojego (wtedy musiałabyś podrzucić sukienki)

klik
Powrót do góry Go down
Emmy Beckett

Emmy Beckett
Skąd : Irlandia
Liczba postów : 29
Join date : 09/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 09, 2013 4:29 pm

Avatary wszystkie przecudowne <3 Zrobiłabyś dla mnie, z Cintią Dicker?
Powrót do góry Go down
Gabriel Chevalier

Gabriel Chevalier
Skąd : Blandouet; Francja
Liczba postów : 155
Join date : 27/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 11, 2013 4:39 pm

Yasmin Dinsbeer napisał:
Robisz śliczne avki. A jako że ja czasu zbytnio nie mam to poproszę z Candice Accola i dla Cat balowy z Selena Gomez.

raz dwa trzy

Emmy Beckett napisał:
Avatary wszystkie przecudowne <3 Zrobiłabyś dla mnie, z Cintią Dicker?

jeden dwa trzy cztery
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 11, 2013 5:24 pm

Torrey Stonem napisał:
No Czeeeść :3 Tu znowu ja. Zrobiłabyś jakieś avatary dla Valko w garniaku, czy coś takiego? I dla Jackie, z Lucy Hale.

Lucyyy Smile

klik klik klik
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 12, 2013 4:02 pm

Wszystkie avki które zrobiłaś dla mnie są strasznie śliczne <3 Wyczarowałabyś coś z tego : http://static.igossip.com/photos_2012/191/beach-body-alert-emmy-rossum-wearing-swimsuit-beach-fadedyouthblog.jpg ? I poza tym, mogłabyś zrobić jakiś avek/dwa avki z Emmy Rossum, ale taki bez sukienek, szpilek etc. Takie...Torrey'owe. ? xD'
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePią Cze 14, 2013 3:36 pm

No mam lekki problem ze znalezieniem Emmy w innej wersji ;p Ale poszukam czegoś i zrobię.

Czarli robi avatary - Page 2 Bnq0r8pCzarli robi avatary - Page 2 Qp15vdACzarli robi avatary - Page 2 IP2g6Oq
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePon Cze 17, 2013 7:49 am

Powiem ci, że strasznie ciężko jest znaleźć zdjęcia Emmy w czymś innym niż w kobiecych stylizacjach Razz Na razie tyle, a jak sobie pogrzebię głębiej to coś jeszcze wykombinuję. 

klik1
klik2
klik3 (nie mogłam się powstrzymać jak znalazłam zdjęcie po prawej ♥️)
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePon Cze 17, 2013 8:01 am

O jeju *_* Wspaniałe są, a ten po prawej, co o nim mówisz, boski *_____*
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimePon Cze 17, 2013 8:06 am

Prawda? Zakochałam się w nim, na serio ♥
Powrót do góry Go down
Walter Sage

Walter Sage
Skąd : Londyn
Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 22, 2013 1:54 pm

Zostałaś naszym Głównym Avaciarzem hoplove Ja bardzo ładnie proszę o coś dla Walta (Skandar Keynes) bjorn
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 2:38 pm

Walter Sage napisał:
Zostałaś naszym Głównym Avaciarzem :hoplove:Ja bardzo ładnie proszę o coś dla Walta (Skandar Keynes) bjorn

czarli

klik kliczek klik
Powrót do góry Go down
Walter Sage

Walter Sage
Skąd : Londyn
Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 3:06 pm

Jakie piękne, cudowne i wspaniałe bjorn Kij z tym, że niektóre w zbroi, chyba też mu je ustawię bjorn
Normalnie cię kocham. happydance
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 2:06 pm

O, o, to i jeszcze Bastek! Gaspardka mojego kochanego avatary bym poprosiła, ale utrzymane w klimacie obecnego i pasujące do całej postaci Cool
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 8:16 am

Bastian Mantez napisał:
O, o, to i jeszcze Bastek! Gaspardka mojego kochanego avatary bym poprosiła, ale utrzymane w klimacie obecnego i pasujące do całej postaci Cool

klik1 klik2 klik3

Na niektórych jest starszy... ale nie mogłam się powstrzymać, bo były bardzo klimatyczne Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Czarli robi avatary - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Czarli robi avatary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Czarli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
w wolnym czasie ϟ
 :: For Fun :: Pracownie graficzne
-