Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wilczek <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimePią Maj 17, 2013 6:21 am

First topic message reminder :

Dla każdego znajdziemy coś dobrego.
Propozycje mile widziane.

Wilczek <3 - Page 2 Tumblr_m1bhjspbos1r9dohio1_500

przy nich moje życie nabiera barw
♠ Nicole Rowle - { jedna z pierwszych przyjaciółek i pierwsza miłość wilczka. chłopak nigdy nie miał problemów w kontaktach z dziewczynami, ale Nicki go onieśmiela. }
♠ Igor Volynski - { chłopaków wiele łączy np. jeden pokój i to, że zmieniają się w wilki. }
♠ Ines Krum - { znał się z Ines jeszcze zanim przyszedł do szkoły i mimo iż miał tu wielu znajomych to właśnie najbardziej się cieszył z tego, że ona trafiła do tego samego domu, co on. Lubi z nią rozmawiać, bo mają miliony wspólnych tematów i wymykać się wieczorami do kuchni. Traktuje ją jak siostrę, której nigdy nie miał. }
♠ Catalina Whelan - { Wilk nie raz słyszał od ojca opowieści o mamie Cat, która była willą i w której młody Zajta szaleńczo się kochał. Niestety ona wyszła za innego, on poznał swoją przyszłą żonę, lecz ciągle byli ze sobą blisko- jako przyjaciele. Farkas znał Cat od dziecka, w każde wakacje spędzali wspólnie wiele czasu. Dziewczyna jest urocza i nieporadna co wywołuje u wilka instynkt opiekuńczy. }

Pozytywnie
April Lancaster - poznali się dość niedawno, ale połączyło ich wspólne zamiłowanie do wypieków, książek i znajomi. z czasem może się z tego zrodzić prawdziwa przyjaźń.
Clifford Prince - nic tak nie zbiża do siebie ludzi jak wspólne wyprawy, szczególnie te gdy można liczyć tylko na siebie bo się zgubiło pozostałych, a to tej dwójce zdarzało się raczej często. Pierwsze co zrobił Farkas gdy dowiedział się o Turnieju to napisał do Cliffa, że musi przyjechać.
Alexandrie Devost - taka słodka osóbka, którą poznał podczas jednego z wieczornych spacerów. Wilk przyłapał Alex na przemianie w psa, ale żeby było zabawniej nie powiedział jej, że też jest animagiem. Teraz na każdym kroku jej dokucza - w bardzo pozytywny sposób.
Gerard Amundsen - zaczęło się od znajomości ich rodziców, następnie chłopcy którzy byli prawie w tym samym wieku znaleźli wspólne zainteresowania, a było to latanie na miotle, zabawa w Dementory i straszenie psa sąsiadów magicznymi przedmiotami. Po kilku latach, gdy trochę dorośli i przestali wywracać do góry nogami wszystko na swojej drodze wciąż nieźle się dogadują.
Lucas Des Meaux - poznali się w ostatnie wakacje w Monako gdzie przez miesiąc wspólnie imprezowali i podrywali dziewczyny, często rywalizowali między sobą o lepszą dziewczyne (tu Farkas miał niewielkie szanse, bo Lucas jest wilą)
Charline Botwright - poznali się przez Yasmine, nie mieli jednak okazji do lepszego poznania się.
Negatywnie


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 11:55 am

A co chcesz?
Coś na plusa czy minusa?
Powrót do góry Go down
Ted Lupin

Ted Lupin
Skąd : Ottery Saint Catchpole, Wielka Brytania
Liczba postów : 27
Join date : 01/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 12:26 pm

// Wybacz, że z tego konta, nie chce mi się przelogować xD

Nie wiem, może na minusie? Na przykład Farkas nie lubi Ernie, bo uważa, że ona przegina, rozrabiając po całej szkole, a ona uważa go za ciepłe kluchy. Co Ty na to? ^^
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 7:56 am

Ja teraz chce coś dla mojego Volvo! Tylko nie wiem co. Ta sama szkoła, oboje są animagami... jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:17 am

Avalon -> może być chociaż liczyłam na pozytyw.

Valko ->
    Kolejny kumpel od wspólnego hasania po błoniach i odkrywania tajemnic zamku?
    Cytat :
    Nie brał na poważnie swojego pochodzenia, nigdy się tym nie przejmował.
    W tym jest podobny do wilka Very Happy
    Cytat :
    Podróżował dość dużo od najmłodszych lat wraz z Ojcem.
    w tym też, a ponieważ pochodzą z szlacheckich rodzin ich tatusiowie musieli się znać i może czasem podróżowali razem? A po śmierci jego ojca jeździł na wycieczki razem z wilkiem?

    Ewentualnie mogą się nie lubić spotkali się kiedyś na błoniach wilk vs pies, pogryźli się i takie tam.
    Ale ja wole pierwszą opcje ^^
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 6:27 pm

Pierwsza opcja mi lepiej pasuje ^^
Powrót do góry Go down
Ted Lupin

Ted Lupin
Skąd : Ottery Saint Catchpole, Wielka Brytania
Liczba postów : 27
Join date : 01/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 2:39 pm

A, jak masz jakiś pozytyw do zaproponowania, to ja zamieniam się w słuch :>
Powrót do góry Go down
Emmy Beckett

Emmy Beckett
Skąd : Irlandia
Liczba postów : 29
Join date : 09/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimePon Cze 10, 2013 7:40 pm

No cześć <3

Masz coś dla rudego wilkołaka, który jest wszędzie i nigdzie ?
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 19, 2013 3:21 pm

Wilczek nie ma nic przeciwko wilkołakom i napewno już wie, że Em jest wilkołakiem bo Igor też jest i on mu o tym powiedział, albo Farkas spotkał ją w pełnie na błoniach.

I chce tu duży pozytyw, myśle że by się dogadali + Farkas też kocha słodycze
Powrót do góry Go down
Emmy Beckett

Emmy Beckett
Skąd : Irlandia
Liczba postów : 29
Join date : 09/06/2013

Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 19, 2013 3:44 pm

To w sumie można dać tutaj takich "świeżych przyjaciół" chociaż na początku Em mogła się wkurzyc że Igor powiedział o tym że ona jest wilkołakiem komuś innemu. czyt.Wilkowi, ale Emmy nie gniewa się raczej nadto długo, więc teraz może być już dobrze, o.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Wilczek <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczek <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Farkas Zajta
-