Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wilczek <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 17, 2013 6:21 am

Dla każdego znajdziemy coś dobrego.
Propozycje mile widziane.

Wilczek <3 Tumblr_m1bhjspbos1r9dohio1_500

przy nich moje życie nabiera barw
♠ Nicole Rowle - { jedna z pierwszych przyjaciółek i pierwsza miłość wilczka. chłopak nigdy nie miał problemów w kontaktach z dziewczynami, ale Nicki go onieśmiela. }
♠ Igor Volynski - { chłopaków wiele łączy np. jeden pokój i to, że zmieniają się w wilki. }
♠ Ines Krum - { znał się z Ines jeszcze zanim przyszedł do szkoły i mimo iż miał tu wielu znajomych to właśnie najbardziej się cieszył z tego, że ona trafiła do tego samego domu, co on. Lubi z nią rozmawiać, bo mają miliony wspólnych tematów i wymykać się wieczorami do kuchni. Traktuje ją jak siostrę, której nigdy nie miał. }
♠ Catalina Whelan - { Wilk nie raz słyszał od ojca opowieści o mamie Cat, która była willą i w której młody Zajta szaleńczo się kochał. Niestety ona wyszła za innego, on poznał swoją przyszłą żonę, lecz ciągle byli ze sobą blisko- jako przyjaciele. Farkas znał Cat od dziecka, w każde wakacje spędzali wspólnie wiele czasu. Dziewczyna jest urocza i nieporadna co wywołuje u wilka instynkt opiekuńczy. }

Pozytywnie
April Lancaster - poznali się dość niedawno, ale połączyło ich wspólne zamiłowanie do wypieków, książek i znajomi. z czasem może się z tego zrodzić prawdziwa przyjaźń.
Clifford Prince - nic tak nie zbiża do siebie ludzi jak wspólne wyprawy, szczególnie te gdy można liczyć tylko na siebie bo się zgubiło pozostałych, a to tej dwójce zdarzało się raczej często. Pierwsze co zrobił Farkas gdy dowiedział się o Turnieju to napisał do Cliffa, że musi przyjechać.
Alexandrie Devost - taka słodka osóbka, którą poznał podczas jednego z wieczornych spacerów. Wilk przyłapał Alex na przemianie w psa, ale żeby było zabawniej nie powiedział jej, że też jest animagiem. Teraz na każdym kroku jej dokucza - w bardzo pozytywny sposób.
Gerard Amundsen - zaczęło się od znajomości ich rodziców, następnie chłopcy którzy byli prawie w tym samym wieku znaleźli wspólne zainteresowania, a było to latanie na miotle, zabawa w Dementory i straszenie psa sąsiadów magicznymi przedmiotami. Po kilku latach, gdy trochę dorośli i przestali wywracać do góry nogami wszystko na swojej drodze wciąż nieźle się dogadują.
Lucas Des Meaux - poznali się w ostatnie wakacje w Monako gdzie przez miesiąc wspólnie imprezowali i podrywali dziewczyny, często rywalizowali między sobą o lepszą dziewczyne (tu Farkas miał niewielkie szanse, bo Lucas jest wilą)
Charline Botwright - poznali się przez Yasmine, nie mieli jednak okazji do lepszego poznania się.
Negatywnie


Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:10 pm

Bry!
Tak sobie siedzę i myślę, że oni coś muszą mieć. No bo Farkas jest animagiem i tak sobie myślę, że Bjorn mógł to jakoś... ee... zauważyć. Albo coś. No nie wiem. Połączyć fakty. Albo podczas lekcji o animagii. No nie wiem. I chyba by się polubili, co?
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:19 pm

Myśle, że Farkas nie lubi transmutacji, uważa że jest ona nudna i wgl.
Ale pana profesora może polubić oczywiście, szczególnie gdy ten dowie się że wilk jest animagiem i go nie wyda.
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:22 pm

Ehh, to nie jest nudny przedmiot! *oburza się*
Można by nawet to rozegrać... Bjorn pójdzie na spacer i spotka wilka i będzie wiedział, że to uczeń. I albo Farkas sam się zamieni, albo Bjorn chcąc wiedzieć kto to, użyje jakiegoś mu znanego zaklęcia... Bjorn może go nastraszyć, ale go nie wyda, bo sam pamięta jak sam się z tym ukrywał. A zarejestrował się dopiero po powrocie do Norwegii czyli... niedawno, więc... Przykładem nie świeci xd
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:29 pm

Ok, ale bardziej mi pasuje wersja z tym, że on go zaklęciem przemieni w człowieka.
Ale to będzie dopiero po pierwszej lekcji więc Farkas mógłby trochę przeszkadzać na lekcji, albo nie słuchać i dopiero po tym incydencie nabrałby szacunku do nowego nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:32 pm

Ooo, dobre! Tylko nie rób mi tam zbyt wielkiego hałasu xd Ale podoba mi się i to bardzo! Niech go zamieni zaklęciem! To będzie ciekawe. Farkas może trochę później się dowiedzieć, że Bjorn jest animagiem, co już w ogóle będzie dla niego dziwne. (o, niech spotkają się w lesie i wspólnie pobiegają! Bjorn będzie wiedział już, że wilk to Farkas, ale Farkas nie będzie wiedział, że niedźwiedź to jego nauczyciel Very Happy)
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 24, 2013 5:37 pm

To będzie napewno ciekawe ;p
Powrót do góry Go down
Nimue Parker

Nimue Parker
Skąd : Londyn
Liczba postów : 62
Join date : 27/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeWto Maj 28, 2013 7:44 am

co mi dasz ? hug
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeWto Maj 28, 2013 8:44 am

z Ni musi być pozytyw <3

więc ja to widzę tak:
poznali się dopiero w Durmstrangu, ale Farkas od razu zwrócił na nią uwagę, no bo jest śliczna i ma w sobie ten 'wampirzy magnetyzm' i pewnie zaczął ją podrywać (w ten swój wilczy sposób ^^), a ona go olała. No bo na pewno już przywykła do takich 'podrywów', poza tym uważam że większość chłopaków 'dawało sobie spokój' gdy dowiadywali się o tym 'czym' jest. Więc ona do chłopaków podchodzi z dystansem.
On nie będzie dawał jej spokoju, będzie go fascynowała itp. A ona będzie go miała trochę dosyć, ale potem ma go lubić!
Powrót do góry Go down
Nimue Parker

Nimue Parker
Skąd : Londyn
Liczba postów : 62
Join date : 27/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeWto Maj 28, 2013 8:46 am

ona go na pewno polubi może nawet więcej chociaż będzie się dziewoja bała, żeby go czasami nie dziabnąć
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeWto Maj 28, 2013 1:02 pm

Ja pomyślałam, że relacja kolega-koleżanka będzie dobra a kiedyś można to rozwinąć, ale na razie bym coś takiego dała Smile
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:37 pm

Nim - ciekawie będzie jak go pogryzie ;p

Carla skoro nie chcesz nic więcej może być kolega-koleżanka
Powrót do góry Go down
Nimue Parker

Nimue Parker
Skąd : Londyn
Liczba postów : 62
Join date : 27/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:40 pm

nie no przecież ona będzie miała koszmarne wyrzuty sumienia jak go dziabnie i wtedy będzie go unikała a jak ma jej sie podobać to to będą dla niej katusze
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:43 pm

przynajmniej coś si e będzie działo,
nie lubie jak jest nudno Very Happy
Powrót do góry Go down
Nimue Parker

Nimue Parker
Skąd : Londyn
Liczba postów : 62
Join date : 27/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:44 pm

no to nie będzie gwarantuje
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 7:08 pm

Chcem coś...skomplikowanego.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 8:23 pm

Przybywam z wysokim pozytywem Very Happy
I mam dwie opcje Very Happy
Moja Rosie jest z Beauxbatons ,więc przyjechała razem z innymi uczennicami do Durmstrandu. Wiadomo,że wile przyciągną wzrok każdego. Rose robi to podwójnie,bo doskonale rozpracowała sobie sztuczki ze swoim wdziękiem i urodą. Farkas mógł przy przywitaniu uczniów z francuskiej szkoły podejść do Reed i zagadać. Z początku Reedówna mogła wydawać się jak większość bogatych dzieciaków w filmach. Po chwili stała się miła,szczerzyła się trzepotała rzęsami. I...albo zostają przyjaciółmi,albo któreś z nich się zakocha i z czasem zdradzi to "drugiej połówce" Very Happy
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:18 am

Rose -> mi to pasuje. ona przyjeżdża, on od razu zwraca na nią uwagę i pewnie próbuje poderwać. mogli nawet być na kilku randkach? I on jest nią całkowicie oczarowany (przez to, że ona jest wilą), czasami w jej towarzystwie traci zdrowy rozsądek, na początku nie wiedział co się z nim dzieje, potem ktoś mu powiedział kim ona jest ale to nic nie dało bo wciąż za bardzo na niego działała. I to może być bardzo zabawne, dlatego powinniśmy to rozegrać. A co z tego wyjdzie zobaczy się z czasem.

Torrey -> chcesz coś bardziej na pozytyw czy bardziej na negatyw, czy negatyw zamieniający się w pozytyw lub pozytyw zmierzający w kierunku negatywu? Bo ciężko mi cokolwiek wymyślić. Tor jest zbyt skomplikowana ;p
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:22 am

Może jakiś negatyw zmieniający się w pozytyw? Ogólnie można coś tutaj wykminić z ich genetykami coś, tylko nie wiem za bardzo co.
Tor skomplikowana? Skąd! xD
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:37 am

Więc ona jest BFF Cliffa, Wilk też przyjaźni się z Clifem więc przez niego mogli się poznać.
Cytat :
Kiepski podryw wzbudza u niej niekontrolowane napady śmiechu
myśle, że od tego można zacząć. On ją zobaczył z Klifciem no więc podszedł przywitać się i rzucił jakimś tekstem w stylu "wierzysz miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść jeszcze raz" no i ona już po tym wyrobiła sobie o nim zdanie (nieprawdziwe oczywiście bo Farkas to dobry, miły i porządny chłopak, który zwyczajnie lubi się wygłupiać). Więc ona mu powiedziała coś złośliwego/niemiłego i on też sobie wyrobił o niej pewną opinie. Farkas nie ma żadnego wroga więc zabawne by było jakby się kłócili na korytarzach evillaugh
Ale oboje lubią słodycze więc to mogłoby ich jakoś połączyć. Albo Klif próbował ich pogodzić. Ale to może w przyszłości, narazie chce się z nią kłócić.
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:45 am

Kłótnie na korytarzach zawsze dobre <3
A z tym Cliffem można by było zrobić coś takiego, że on ciągle próbuje przekonac Tor, że Wilk to taki miły i dobry no i na odwrót ( Co by z Tor się w sumie malo zgadzało, ale co tam! xD ) i na przykład w przyszłości mógłby ich zaprosić do jakiegoś sklepu z słodyczami i później to będzie trzeba kiedyś tam ładnie rozegrać i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie mają za sobą nie przepadać i bedzie gut.
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:50 am

mój pierwszy wróg <3

To trzeba będzie jeszcze Klifowi powiedzieć, że musi ich do sklepu ze słodyczami zabrać Razz
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 7:51 am

A mój drugi <3 Nie licząc April którą Tor uważa za "zjebanego kujona bez życia", ale to się nie liczy, o. A Cliff się dowie.. w swoim czasie.
Powrót do góry Go down
Clifford Prince

Clifford Prince
Skąd : Plymouth
Liczba postów : 191
Join date : 09/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 9:02 am

Cliff się właśnie dowiedział xD
Powrót do góry Go down
Avalon Malice

Avalon Malice
Skąd : -
Liczba postów : 47
Join date : 30/05/2013

Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitimePią Maj 31, 2013 10:42 am

A dla Ernie coś się znajdzie? Ta sama szkoła, ten sam rok... Muszą się znać!
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Wilczek <3 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczek <3   Wilczek <3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczek <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Farkas Zajta
-