Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Brzeg Jeziora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lucrezia Shiva

Lucrezia Shiva
Liczba postów : 159
Join date : 12/05/2013

Brzeg Jeziora - Page 2 Empty
PisanieTemat: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 10:44 am

First topic message reminder :

***
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Brzeg Jeziora - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 01, 2013 6:52 pm

Rodrigo mylił się co do mnie, ale nie mogłam tego powiedzieć na głos bo nie słyszę jego myśli, ahh pech.. Jeśli są jakieś damulki przejmujące się wyglądem na pierwszym miejscu to ja Yasmin Lexi Dinsbeer jestem i muszę być na pierwszym miejscu.
-Tak więc widzisz nie masz się czego obawiać, nie zaatakuje cię.-
Bynajmniej jak nie będę zła zapomniałam dodać, czasem stawałam się wredną zołzą i zdawałam sobie z tego sprawę, lecz nigdy mi to nie przeszkadzało w ten sposób bynajmniej zawsze dostawałam to co chciałam..
-Nikt nie ma prawa nazywać mnie ślicznotką, jeszcze tym tonem.- mówiłam również patrząc w oczy, nie krępowało mnie takie zachowanie, nawet czasami dodawało mi pewności siebie, i nigdy w życiu nie uznałabym że słowo ślicznotka w odniesieniu do mnie może tak dobrze zabrzmieć w czyiś słowach, i to właśnie mi nie pasowało, wiem o tym że jestem śliczna, ale nigdy tak ładnie to nie brzmi, a jednocześnie tak wrednie.. Trafił swój na swego.
-Nic się nie stało- powiedziałam ze śmiechem wykonując bardzo teatralny ukłon którego zresztą uczyli mnie w domu, ahh te królewskie wychowanie..
-Ja też nie, dlatego wybaczam, przyznam nawet w tajemnicy że nie mam pojęcia gzie jest Meksyk, kojarzy mi się coś z Afryką ale nie wyglądasz na afrykańczyka.-
śmiałam się z samej siebie z nadzieją że nie urażę chłopaka gdyż wydawał się być naprawdę normalny, był prawie taki jak Zajta ale jednak miał coś więcej, może dlatego iż był z Afryki? Albo Azji? Bo w żadnym innym kontynencie nie mógł być Meksyk bynajmniej moim zdaniem..

nie są sztywne, są nawet bardziej niż w porządku.. I dzięki, jeśli komuś coś można zarzucić to mnie i moim postom bo są zawsze na szybko pisane i niedokładne, no i dość krótkie..
Powrót do góry Go down
 

Brzeg Jeziora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
Instytut Magii Durmstrang ϟ
 :: Ogród :: Jezioro
-