Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Schody

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Schody   Schody - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 02, 2013 9:52 pm

First topic message reminder :

***
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schody   Schody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 9:06 pm

-Hmm.. No nie, mam ją załatwioną jeszcze z przed walentynek, chyba dwa dni przed walentynkami.-
przypominałam sobie w pamięci, w końcu kostka nie była aż tak świeżą sprawą, jednak nadal ją odczuwałam, nadal czułam iż coś jest nie tak, że nie powinnam czuć takiego bólu, nie powinnam, aczuję, a więc nie jest okej, jest zupełnie nie okej, no ale po co miałabym coś takiego mu mówić, co go to interesowało?
-Nie, ale ja z zasady nie wiele jem.-
powiedziałam szczerze, bo praktycznie rzadko kiedy można było mnie zobaczyć gdy wcinałam coś, z zasady to tylko wygłupiałam sie jedzeniem, rzucałam w ludzi a głodu jako takiego nie odczuwałam, albo nie chciałam odczuwać.
Powrót do góry Go down
Pascal Lemaire

Pascal Lemaire
Skąd : Saint Tropez
Liczba postów : 58
Join date : 09/10/2013

Schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schody   Schody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 9:14 pm

Pokiwał tylko głową w geście "no właśnie". I uśmiechnął się znowu.
Cóż, skoro nie chciała jego pomocy i nie jadała (w co nie wierzył do końca)... pora się rozstać, bo zaraz żołądek Pascala zacznie wygrywać symfonie.
- W porządku. W takim razie czas na mnie. I do zobaczenia... mam nadzieję? - Wciąż z przyjaznym uśmiechem przymrużył nieco oczy, obserwując chwilę dziewczynę. Poprawił torbę na ramieniu i skierował się schodami w dół. Tak bardzo potrzebował napaść na lodówkę pełną mięsa!

/zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Schody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schody   Schody - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Schody

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Boczne Schody

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
Instytut Magii Durmstrang ϟ
 :: Dormitoria
-