Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Alex Maleficent

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alex Maleficent

Alex Maleficent
Skąd : Paryż
Liczba postów : 1
Join date : 03/06/2014

Alex Maleficent Empty
PisanieTemat: Alex Maleficent   Alex Maleficent Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 11:40 am

Nie będzie jak ma być!
Będzie po mojemu!

Alex Maleficent
Angelina Jolie

Podstawowe dane
Imiona: Alexandra
Nazwisko: Maleficent
Data urodzenia: 23.12
Wiek: 32
Miejsce zamieszkania: Durmastrang
Praca: Nauczycielka astrologii
Status materialny: zamożny
Status krwi: Czysta krew
Dodatkowe: metamorfomag
Różdżka: Wiąz, włókno ze smoczego serca, 12,5 cala, średnio giętka





Opis postaci
Nie będę się rozwodzić nad tym jak mijały pierwsze lata mojego życia. Kogo interesuje to, że piłam mleko takie a nie inne. Spałam w łóżeczku takim a nie innym. Sam fakt, że jestem obrzydliwie bogata mówi o tym, że miałam to, co najlepsze.  Rodzice posłali mnie do Beuxbatons. Tam nauczyłam się olewania zdania innych. Znalazło się kilu ludzi,byli tak samo bogate bachory jak ja. Dzięki nim nauczyłam się zrazy do mugoli i mugolaków. Łe...brudna krew. Byliśmy swego rodzaju hmm...postrachem dla innych dzieciaków. Zwłaszcza tych młodszych o rok. Nie lubię dzieci. Jakoś tak się to u mnie wzięło. Co do nauki to uczyłam się bardzo dobrze, nawet idealnie można rzec. Co z resztą widać po moim zawodzie. Jestem nauczycielką astrologii. Myślałam o stanowisku nauczyciela zaklęć i uroków, czy czarnej magii. No, nie wyszło i nic na to nie poradzę . Jedno jest pewne, jestem wymagającą nauczycielką. Nie przez to, że nie lubię dzieci. Po prostu ci młodzi są przyszłością. Chyba nie chcemy  niedorozwiniętego narodu, nie? Lubię Beuxbatons. Tam jest ta atmosfera. Zawsze można pownerwiać te laleczki. Pech chciał, że musieli nas przenieść do Durmstrangu. No myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Pół gabinetu rozwaliłam z nerwów. Serio. No, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz? Spakowałam się i zanim wyjechaliśmy kazałam zrobić dla mnie rogi. Coby wiedzieli, że ze mną się nie zadziera. Już pierwszego dnia pobytu w szkole odczułam, że ludzie dziwnie na mnie patrzą. Cóż. Życie. Bogu dziękuję, że mam tutaj co robić, bo wolna jest rola nauczyciela astrologii. No i co...powoli przyzwyczajam się do tego miejsca. W sumie, klimat jest nawet nawet. Tyle na dzisiaj.      





Dodatkowe

-nienawidzę spóźnialstwa
-psikam się tylko słodkimi perfumami
-noszę buty na wysokim obcasie odkąd pamiętam
-zazwyczaj chodzę ubrana w ciemne kolory
-zdarza mi się przyjść do pracy w rozpuszczonych włosach

-mam kilka tatuaży
-ubolewam nad tym, że nie mogę majstrować przy kolorze moich oczu
-nie chcę mieć dzieci
-mam młodszą siostrę
-mówię na nią paskudzia
-raz miałam styczność z mugolem.
-wzięłam od niego psa
-pies to...zapomniałam rasy, ale wabi się Hades
-lubię starożytną literaturę
-ja się nie kłócę. Po prostu potrafię kulturalnie dopiec komuś.
-za to lubię dokuczać
-ogólnie to jestem opanowaną i spokojną osobą
-przez to dużo osób uważa mnie za zimną sukę
-i dobrze
Autor: Wiki/ sarenka
Multikonta: braczek
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Alex Maleficent Empty
PisanieTemat: Re: Alex Maleficent   Alex Maleficent Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 3:18 pm

Usuń proszę z genetyki metamorfomagię - jest zamknięta. W opisie natomiast chciałabym zobaczyć jeszcze wspomnienie o tym dlaczego jest bogata (rodzinne bogactwo? spadek? inne?), Alex nie mogła rozwalić gabinetu w złości, ponieważ Hogwart i Baeuxbatons zostały zniszczone w wyniku ataków i po tym uczniowie wraz z częścią nauczycieli zostało przeniesionych. Więc nie sądzę też by był czas na wytwórstwo rogów, ogarnianie - to się wszystko stało nagle. Akademia zburzona > trzeba się przenosić teraz i już. Poza tym brakuje mi odniesień do trwającej wojny, czy tego jak Alex włącza się w to co się dzieje w Instytucie - czy chętnie wspomaga ZOMO, czy wręcz przeciwnie, jak działają na nią ograniczenia narzucone również kadrze uczącej?
Powrót do góry Go down
 

Alex Maleficent

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Prezentacje Czarodziei :: Dorośli Czarodzieje
-