Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Marvo Sohkne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Marvo Sohkne

Marvo Sohkne
Skąd : Transylwania
Liczba postów : 2
Join date : 02/06/2014

Marvo Sohkne Empty
PisanieTemat: Marvo Sohkne   Marvo Sohkne Icon_minitimeWto Cze 03, 2014 4:02 pm

Drapany smok zawsze ugryzie.

MARVO SOHKNE
Rick Genest (Zombie Boy)

Podstawowe dane
Imiona: Marvo Calvas
Nazwisko: Sohkne
Data urodzenia: 22.04
Wiek: 32
Miejsce zamieszkania: Bułgaria
Praca: Auror
Status materialny: Średnio zamożny
Status krwi: Półkrwi
Dodatkowe: Auror przysłany z ministerstwa do obrony Durmstrangu
Różdżka: Ostrokrzew, 14 cali, kawałek pancerzyk kraba ognistego, lekko przykrzywiona





Opis postaci
Ludzie pytają "Kim ja jestem", a ja nie mogę im odpowiedzieć na to pytanie. Bo prawdziwy wampir ze mnie jest, człowiek też nie... Więc w sumie błądzę po świecie jako Pan Nikt. Mlekiem pojony byłem tylko przez kilka lat, by następnie przenieść się na wodę przez następne kilkanaście lat. Dopiero w wieku 27 lat moi brutalni rodzice mogli zrobić najgorszą rzecz dla własnego syna - zamienili mnie w potwora, którym sam jestem prezentując swoje liczne malunki na ciele. Stałem się wampirem, pijawką, której nie obchodzili inni ludzie, a tylko chęć zaspokojenia swojego głodu. Pamiętam dokładnie ten dzień. Kiedy moi rodzice zakradli się i pokolei wypijali po trochu moją krew. Sądzili, że nie będę taki jak oni, że na moim ciele będą widniały tylko malenkie dziurki po wysysaniu krwi. Jakie ich było zdziwienie, kiedy następnej nocy widzieli moje wyginające się z bólu ciało, jak moje kości łamały się i nastawiały z powrotem. Miałem nowe... wspaniałe życie. Pierwszą rzeczą było zabicie tych cholernych krwiopijców, którzy śmieli nazywać się rodzicami. A byli po prostu po potworami. Pamiętam jak ich ciała rozlatywały się pod wpływem zaklęcia Bombardy. Jak z ich oczodołów wypadały gałki oczne. Dokładnie to pamiętam, kładąc się w swoim łóżku. Ale skoro jestem wampirem to jak mogę normalnie żyć? A tak, że uciekłem z rodzinnej Transylwanii i osiadłem w Norwegii, skłaniając się ku szlachetnej pracy jaką był zawód aurora. Szybko awansując, zostałem wysłany do ochrony norweskiej szkoły zwanej Durmstrangiem. A tam siedzę w ciszy i co krótki czas zaspokajając głód na zwierzętach w pobliskich terenach. W osłonie nocy nikt mnie nie widzi, nikt nawet nie słyszy. Bo jestem wampirem. Cenię sobie ciszę, cenię też i spokój. Jestem po prostu człowiekiem na neutralnym gruncie. I jest mi z tym dobrze.





Dodatkowe

*Marvo kocha smak kawy, działa to w taki sam sposób jak krew.


Autor: Kuba
Multikonta: Brak

[list]WYRAŻAM ZGODĘ NA:

    →ingerencje: Reporterzy
    →porwanie: TAK
    →włamanie lub kradzież: TAK
    →umieszczenie mojej postaci w szpitalu TAK
    →umieszczenie mojej postaci w więzieniu: TAK
    →lekkie uszkodzenie ciała: TAK
    →poważne uszkodzenie ciała TAK
    →trwałe uszkodzenie ciała: TAK
    →wpływ na psychikę: TAK
    →chorobę: TAK
    →śmierć mojej postaci: TAK

    SPECJALNE UMIEJĘTNOŚCI:

      →teleportacja: TAK
      →teleportacja łączna: TAK
      →zaklęcie patronusa: TAK, obłok.
      →zaklęcia niewerbalne:Tak
      →oklumencja: Tak.
      →legilimencja: Nie
      →animagia: Nie
      →zaklęcia niewybaczalne:Nie


Ostatnio zmieniony przez Marvo Sohkne dnia Sro Cze 04, 2014 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Marvo Sohkne Empty
PisanieTemat: Re: Marvo Sohkne   Marvo Sohkne Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 3:27 pm

Do poprawienia są tylko drobiazgi: uzupełnij pole różdżka, bo chyba je przeoczyłeś, natomiast w opisie zmień tylko kraj, bo u nas Durmstrang jest w Norwegii, a nie w Bułgarii. Reszta jest w porządku.
Jak już naniesiesz poprawki uzupełnij formularz i wklej go pod kartą.
Powrót do góry Go down
Marvo Sohkne

Marvo Sohkne
Skąd : Transylwania
Liczba postów : 2
Join date : 02/06/2014

Marvo Sohkne Empty
PisanieTemat: Re: Marvo Sohkne   Marvo Sohkne Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 3:38 pm

Już.
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Marvo Sohkne Empty
PisanieTemat: Re: Marvo Sohkne   Marvo Sohkne Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 3:41 pm

AKCEPT : )
Proszę uzupełnij jeszcze avatar. Za chwilę dostaniesz swój kufer, w którym możesz założyć potrzebne ci tematy. Życzę miłej zabawy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Marvo Sohkne Empty
PisanieTemat: Re: Marvo Sohkne   Marvo Sohkne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Marvo Sohkne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Prezentacje Czarodziei :: Dorośli Czarodzieje
-