Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co gryzie Gilberta Traverta?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gilbert Travert

Gilbert Travert
Liczba postów : 28
Join date : 20/02/2014

Co gryzie Gilberta Traverta? Empty
PisanieTemat: Co gryzie Gilberta Traverta?   Co gryzie Gilberta Traverta? Icon_minitimePią Lut 21, 2014 10:25 pm


WŁASNOŚĆ GILBERTA TRAVERTA

Nikt nie może tu zaglądać, ale chyba dobrze go schowałem, więc i tak nikt go nie znajdzie!
Powrót do góry Go down
Gilbert Travert

Gilbert Travert
Liczba postów : 28
Join date : 20/02/2014

Co gryzie Gilberta Traverta? Empty
PisanieTemat: Re: Co gryzie Gilberta Traverta?   Co gryzie Gilberta Traverta? Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 9:17 pm


Z wujkiem! Wujek jest bardzo fajny i nauczył mnie wielu ciekawych rzeczy. Na przykład jak grać w karty, ale kazał mi nie mówić o tym mamie.

W sumie to trochę tęsknię za Francją. Tutaj jest super i już znalazłem wielu znajomych i mi się podoba, naprawdę! Mam też kilka ulubionych przedmiotów. Najbardziej lubię chyba latanie na miotle, bo to takie proste. Nauczyciel trochę dziwny, to znaczy dziwnie się patrzy. Nie, też źle. No jest sympatyczny, ale coś jest w nim takiego dziwnego! Ale nie będę mówił mamie, bo jeszcze na mnie nakrzyczy. Albo na niego! Tak czy siak, to czasami sobie myślę, że mimo wszystko we Francji mogłoby być jeszcze fajniej. 
Powrót do góry Go down
 

Co gryzie Gilberta Traverta?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Gilbert Travert
-