Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Walt Sage prezentuje...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Walter Sage

Walter Sage
Skąd : Londyn
Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 8:27 pm

Walt Sage prezentuje... Tumblr_inline_mfldq2X0th1qbnx9y
Zapraszam serdecznie! Dla każdego u Walta znajdzie się miejsce! wariaty


Ostatnio zmieniony przez Walter Sage dnia Wto Sty 28, 2014 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 8:39 pm

Gerdzioch w wersji Krukońskiej <3

Ja bym coś chciała, dla mojej czwóreczki, tylko za bardzo nie wiem co.
Z Torrey można by bylo wymyślić jakiś pozytyw, że on wzbudza u niej cos na wzór matczynej troski czy coś takiego, i byłaby dla niego wredna, oschla i nieprzyjemna, ale jak przyjdzie co do czego i jakiś Ślizgon zacznie go zaczepiać o galeony, to ona się za nim postawi, czy coś takiego.
Z Volvusiem to sobie wymyśl, bo nie mam pomysłu.
Z Emmy to bym widziała tutaj dość wysoki pozytyw, Emka będzie mogła go na przykład... chcieć ośmielić, nauczyć asertywności i ogólnie się zakumplują i tak dalej.
Z Jackie mam pustą lepetynę, jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 8:54 pm

Z Gracie muszą się przyjaźnić! Nie wiem jak to zrobimy, ale po prostu muszą i już. Albo mogli się poznać kiedyś tam, załapać kontakt i listownie go utrzymywać, może wpaść do siebie czasem, albo poznać się dopiero teraz i po prostu zostać przyjaciółmi, lub też być na dobrej drodze do zostania przyjaciółmi.
Powrót do góry Go down
Walter Sage

Walter Sage
Skąd : Londyn
Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 9:11 pm

Witam hoplove
Z Torkiem mi pasuje :DBędzie jego aniołem stróżem. <3
Z Valko pomyślę jutro XD
Z Emmy mi jak najbardziej pasuje <3 Takie frendsy Very Happy
A z Jackie też pomyśle jutro, o! Bo już nie ta godzina, żeby mieć kreatywne pomysły XD

A z Gracie mogli się poznać już wcześniej! Żeby było ciekawiej! Hyy! Albo poznać się wcześniej, ale nigdy nie widzieć na oczy, o! Że poznali się przez znajomego wujka od ciotki, która była córką babci siostry tamtego kuzyna. I zaczęli ze sobą wymieniać listy i się zaprzyjaźnili i wylewali na papier właściwie wszystko. Aż tu pewnego dnia się okazało, że mają szansę się spotkać! I się spotkali na żywo o tu, w Durmstrangu. I bali się tego spotkania, ale okazało się, że ich przyjaźń jeszcze bardziej się zacieśniła <3
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 9:16 pm

O to to! To jest bardzo dobre! <3
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 8:30 pm

Z Carls i Ryanem chce pozytyw Smile
Z Carlą coś bliższego tzn., przyjaciele, a z Rynem dałabym kumpli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Walt Sage prezentuje... Empty
PisanieTemat: Re: Walt Sage prezentuje...   Walt Sage prezentuje... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Walt Sage prezentuje...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Gerard prezentuje...
» Walter Sage
» Walter Sage

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Walter Sage
-