Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Gracie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Gracie   Gracie Icon_minitimeCzw Cze 20, 2013 9:29 pm

Gracie 6B3E1bd


Ostatnio zmieniony przez Gracie Findlay dnia Nie Mar 02, 2014 5:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitimePią Cze 21, 2013 6:43 am

To ja! Ja! Ja chce pierwsza!

Valko
Gracie dla niego będzie na pewno wydawała się taka słodka, urocza i pozytywnie nastawiona do życia! Mimo że tylko rok różnicy między nimi, to Volvo może ją traktować jak taką "Młodą" i tak na nią mówić. Czyli ten. Lubią się, Valko zawsze stanie po jej stronie, często sobie dogryzają, on mówi na nią "Młoda" albo "Mała" ją to wkurza i wszyscy szczęśliwi <3 No i będzie też mogło ją irytować zachowanie Larsena pt. "Wezmę jedną dziewczynę dzisiaj, drugą zostawię na jutro" czy coś.
Emmy
Nie wiem, jak w niej z wilkołakami, więc mam dwie wersje. Dziewczyny kiedyś tam się w wakacje poznały, kiedy Em wraz z rodzicami przyjechała do kraju Gracie, to się dziewczyny zakolegowały, bo nie dość że rude, to maj irlandzkie pochodzenie i do tego są takimi wulkanami energii jak mało kto! Tylko że twoja nie wie, że Em jest wilkołakiem, i później w fabule można odegrać że jakoś tam się dowiedziała i przestała pałać do Rudej sympatią. Ba. Unikać ją.
A druga to to samo, co n początku tylko Gracie jeszcze nie wie, że moja jest wilkołakiem i na razie nie ma się dowiedzieć xD
Torrey
Zauważyłam że Torka nie ma znajomych, którzy ją lubia z tej samej płci xD Ale trudno, o to chodzi. Tutaj widziałabym jakiś hejt. I to ostry.
Jackie
Ten sam dom, o rok starsza, dobra duszyczka. Jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitimePią Cze 21, 2013 8:09 am

Okejki! To lecimy

Z Valko mi jak najbardziej pasuje. Może się wkurzać o tą "Młodą" i "Małą" jak najbardziej, bo w końcu wcale nie jest taka mała! No może też nie najwyższa... Ale nie najmniejsza i nie najmłodsza! Mogą się też czasem sprzeczać, a i tak gdzieś za chwilę Gracie może do niego przylecieć, bo... i tu jakieś tam bla bla bla. :p

Z Emmy.. to musi być przyjaźń, no nie ma innej możliwości. W sumie pasuje mi bardziej pierwsza wersja wydarzeń, z tym, żeee raczej Gracie nie przestanie jej lubić tylko będzie miała ze sobą duże problemy, żeby przyjąć do wiadomości, że jej przyjaciółka jest wilkołakiem. I będzie to musiała jakoś przetrawić.

Na Torkę się zgadzam w sumie : ) A na Jackie... No nie widzę nic poza jakimś pozytywem. Obie są zbyt szaleńczo dobre żeby mogły się nie lubić.
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitimePią Cze 21, 2013 9:20 am

Wszystko mi pasi <3
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitimePią Cze 21, 2013 9:23 pm

Jakoś nie mam weny na wymyślanie relacji, ale wiem, ze coś chcem! Może ty masz jakiś pomysł, albo chociaż zalążek? hoplove
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitimeSro Lip 17, 2013 3:03 pm

Gerdzio, ja dopiero teraz zobaczyłam, że tu coś jest jeszcze napisane ;p To takkkk oboje są niepunktualni. Yay, znalazłam wspólną cechę! Poza tym trochę ich dzieli.. choć i jej się zdarza być taką posągową, ale to czasami. No nie wiem... nie wiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Gracie Empty
PisanieTemat: Re: Gracie   Gracie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Gracie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Gracie Findlay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczennice :: Gracie Findlay
-