Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 html'owe cudeńka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 5:07 pm

No to ja też.
Umiem robić avatary i animacje ale najbardziej lubie się bawić html'em więc gdybyście czegoś potrzebowali (podpisu, wzoru relacji czy coś) to jestem tu.

Mała prezentacja moich dzieł:
Dla Nim.
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 7:56 pm

To ja bym bardzo chciała dla Gabe'a podpis! Z imieniem i nazwiskiem i cytatem...
"When I'm standing in the fire
I will look him in the eye
And I will let the Devil know that
I was brave enough to die"

oraz TYM gifem : ) Kolorystyka jest mi obojętna - zostawiam to tobie ^ ^
Powrót do góry Go down
Jace Garth

Jace Garth
Skąd : Oslo
Liczba postów : 18
Join date : 01/06/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 8:02 am

Dla Gabriela:
Spoiler:

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Gabriel Chevalier

Gabriel Chevalier
Skąd : Blandouet; Francja
Liczba postów : 155
Join date : 27/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 9:08 am

Oba są po prostu niesamowite! <3
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 12:21 pm

Ja ce! Podpis dla Kudłacza. Najlepiej żeby była kolorystyka jego domu, ale jak ci nie będzie pasować to cos podobnego, ale bez błękitów, fioletow czy innych tego typu. Gify użyj z Tylerem Posey, jakieś takie do niego pasujace, żadne smutne i bezuczuciowe tylko takie śmieszne albo cos takiego : D "Valko Larsen" i cytat "bez ryzyka nie ma zabawy" a w drugim "Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go. "
Powrót do góry Go down
Alexandrie Devost

Alexandrie Devost
Liczba postów : 79
Join date : 15/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 2:19 pm

Ja też chcę jakiś dla Alex *.*Jako że Emily ma mało gifów może by z tym : http://24.media.tumblr.com/d4bb3befbe34cd646c455cb79251348e/tumblr_ml3ssmYgKa1rp1p9ho1_500.gif. Lub jakimś z jakimś zdjęciem. Kolorystykę i cytat zostawię tobie, bo ja przyjmę wszyściutko, a nie mam żadnego pomysłu na cytat. <33
Powrót do góry Go down
Farkas Zajta

Farkas Zajta
Skąd : Węgry
Liczba postów : 125
Join date : 13/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 8:16 am

Dla Valka 1.

Spoiler:

Miało nie być niebiesko, ale te gify są urocze i pasują na bal ^^
Spoiler:

jeszcze jeden:
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Farkas Zajta dnia Pon Cze 24, 2013 10:26 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Valko Larsen

Valko Larsen
Liczba postów : 86
Join date : 01/06/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 11:39 am

O boże swiętny *_* Są świetne. Biorę wszystkie, środkowy wstawię zaraz, bo jutro bal xD I w sumie niby niebiesko, ale i tak mi się strasznie podoba. Moglabyś może tylko zmniejszyć trochę pierwszy i drugi? I jak ci się będzie nudziło, to zrób kiedyś coś ładnego dla Jackie <3
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller
Liczba postów : 242
Join date : 07/12/2011

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimePią Cze 07, 2013 9:09 am

Dla Alex:

Spoiler:

Na razie tylko jeden, ale zrobie więcej.
Powrót do góry Go down
Alexandrie Devost

Alexandrie Devost
Liczba postów : 79
Join date : 15/05/2013

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimePią Cze 07, 2013 11:58 am

Jest świetny *.* tylko przez białe tło na forum nie widać jednej części napisu, ale i tak jest świetne <3
Powrót do góry Go down
Tamsin Dragonfly
Admin
Tamsin Dragonfly
Skąd : Anglia
Liczba postów : 128
Join date : 26/11/2011

html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitimeSro Sty 22, 2014 8:18 pm


When I'm standing in the fire I will look him in the eye And I will let the Devil know that I was brave enough to die

Spoiler:

Gabriel Chevalier
When I'm standing in the fire I will look him in the eye And I will let the Devil know that I was brave enough to die

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Sponsored content


html'owe cudeńka Empty
PisanieTemat: Re: html'owe cudeńka   html'owe cudeńka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

html'owe cudeńka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
w wolnym czasie ϟ
 :: For Fun :: Pracownie graficzne
-