Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Gerardowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimePon Maj 13, 2013 7:01 pm

Gerardowe Tumblr_m0lb5l4ozK1r1fabt
Gerard Amundsen
Dołącz i ty!

× Igor Volynski: dobrzy kumple Starszy kolega z Eaglertoff. Zwykł męczyć Gerarda, gdy ten był tylko marnym pierwszaczkiem. Jednak później okazało się, że się całkiem dobrze dogadują! Czasy tępienia i dręczenia minęły, za to nastał czas dobrej znajomości. Mimo tego, że Gerard izoluje się od Igora, ty ten zamienia się w wilkołaka. Nie wiadomo co mu strzeli do tej owłosionej głowy, nie?
× April Lancaster: podopieczna Koleżanka z Hogwartu, która została przydzielona do Gerarda-opiekuna. Chłopak nie był zachwycony, że musi niańczyć obcych uczniów i nie kryje swojego znudzenia. Jednak okazało się, że się nieźle dogadują i wyszedł z tego pozytyw. A reszta do rozegrania.
× Clifford Prince: znajomek od smoków Kolega z Hogwartu, który ma bardzo dużo wspólnego ze smokami. Gerard jest zakochany w tych stworzeniach, więc zamęcza go przeróżnymi pytaniami. Chłopcy potrafią przedyskutować na ten temat naprawdę dużo czasu.
× Yasmin Dinsbeer: rozpieszczony ktoś Poznali się w bibliotece, kiedy to oboje zajmowali dział czarnomagiczny. Pomimo wspólnej fascynacji tym przedmiotem, nie specjalnie przypadli sobie do gustu.
× Nicole Rowle: nie zabiłem twojego brata Nicole nienawidzi wszystkich, którzy parają się czarną magią - czyli w tym Gerarda. Podejrzewa wszystkich o śmierć jej brata, w tym jego. Jego to strasznie denerwuje i najchętniej by się unikali, ale nie zawsze jest to możliwe. Chodzą do tej samej szkoły i oboje grają w Quidditcha, muszą znosić swoją obecność.
× Tamsin Dragonfly: nauczycielka kochanego przedmiotu No jak jej nie lubić? Uczy czarnej magii, jest opiekunką domu Vixenkeer i do tego prowadzi kółko czarnomagiczne! Jej polecenia są tymi nielicznymi, które wykonuje. Nigdy nie ucieka z jej zajęć i czuje przed nią respekt.
× Farkas Zajta: od małego Rodzice Farkasa i Gerarda mieli przyjemność wspólnie pracować. Chłopacy przez to poznali się jeszcze jako małe dzieci. Latali na zabawkowej miotle, bawili się w Dementory, biegali i rozrabiali cały czas.
× Ines Krum: żono moja Ich rodzice ubzdurali sobie, żeby ich zeswatać. No bo "oboje pochodzą z dobrych rodzin", "a ta Ines to wspaniała dziewczyna", "a Gerard to porządny chłopak". Ines o niczym nie wie, w przeciwieństwie do Gerarda, który na złość rodzicom próbuje utrzymywać z nią negatywną relację. Dziewczyna nie rozumie przyczyn jego nienawiści, a chłopak nie robi tego dlatego, że jej nie lubi. Ma inne, wyżej wspomniane powody.
× Lucrezia Shiva: wakacyjna znajomość Poznali się w te wakacje, kiedy Gerard pojechał do Francji. Lu uratowała go wówczas od nudy i spędzili razem naprawdę mile czas. Nie widzieli się od tamtej pory, aż tu nagle BAM! Gerard spotyka ją tutaj, w Durmstrangu, w Norwegii! Oboje bardzo cieszą się z tego zbiegu okoliczności i często się spotykają.


Serdecznie zapraszam, razem się coś wymyśli! hoplove
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 6:19 pm

Znajdzie się tutaj coś dla mnie?
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 6:20 pm

Gerdzio przyjmuje wszystkich z otwartymi ramionami! A co byś chciała? hoplove
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 6:38 pm

Ten sam wiek, oboje lubią latać na kiju od miotły i oboje fascynują się smokami. Chcem wysokiego pozytywa. happy
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 7:00 pm

Może się poznają na boisku? Tor będzie sobie latać, a Gerard przyjdzie i "to mój teren...! Jakiś Hogwarczyk się tu kręci!" xd Wsiądzie na miotłę i do niej podleci. A ona może ucieknie? Ale tak.. dla zabawy. I się będą ganiac i latać po całym terenie Durmstrangu xd Aż w końcu się zatrzymają i przegadają w powietrzu ze dwie godziny Very Happy I się polubią! I może Gerard jej trochę pokaże zamek, czy coś i się polubili i się lubią! Very Happy
Powrót do góry Go down
Torrey Stonem

Torrey Stonem
Skąd : Toronto
Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 7:01 pm

Jaj, ale fajnie. Mi pasuje xD
Powrót do góry Go down
Lionell H. Sounge

Lionell H. Sounge
Skąd : Gisborne, Nowa Zelandia
Liczba postów : 26
Join date : 11/02/2014

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 11:37 am

ja cem dużeeeego pozytywa, bo dom, bo charaktery i wgl! (o, a może lepiej Gerard zamiast Walta?)

dla Aithne pozytywa, żeby nie było XD
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 2:17 pm

Ekhm. Ja już Gerdziem do twoich relacji wpadałam. Laughing  Ale spoko, przynajmniej sobie odświeżymy. Jak najbardziej pozytyw, choć czasami mogą tego nie ukazywać bo oboje mają specyficzne charaktery i specjalnie wylewni nie są. I Gerard z pewnością bardziej by pasował do tej roli, ale stety niestety jest reprezentantem i go porwali i go torturują i o.  :bicz:
Powrót do góry Go down
Lionell H. Sounge

Lionell H. Sounge
Skąd : Gisborne, Nowa Zelandia
Liczba postów : 26
Join date : 11/02/2014

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 6:55 pm

ojeny, naprawdę? ZAPOMNIAŁAM (głupia ja)

no nieeeeeeeeeee, dlaczegoooo? Very Happy
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 7:24 pm

Może jak go uratują, ale pewnie stan jego psychiki będzie po tym w kiepskim stanie. Sad  No nic, pomyśli się jak przeżyje!
Powrót do góry Go down
Lionell H. Sounge

Lionell H. Sounge
Skąd : Gisborne, Nowa Zelandia
Liczba postów : 26
Join date : 11/02/2014

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 12:58 pm

Aithne już go przywróci do dobrego stanu! Very Happy
Powrót do góry Go down
Gerard Amundsen

Gerard Amundsen
Skąd : Bergen, Norwegia
Liczba postów : 290
Join date : 08/05/2013

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 2:53 pm

Huehuehue evillaugh I wtedy mogło by być dużo zazdrości xD
Powrót do góry Go down
Lionell H. Sounge

Lionell H. Sounge
Skąd : Gisborne, Nowa Zelandia
Liczba postów : 26
Join date : 11/02/2014

Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 5:50 pm

zobaczymy, zobaczymy, najpierw go odratujmy <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Gerardowe Empty
PisanieTemat: Re: Gerardowe   Gerardowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Gerardowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Gerard Amundsen
-