Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Daj się poznać!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
April Lancaster
Admin
April Lancaster
Skąd : Leeds
Liczba postów : 320
Join date : 09/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 12:32 pm

To kto pierwszy odważy się powiedzieć coś o sobie? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Thea F. Collins

Thea F. Collins
Skąd : Londyn
Liczba postów : 64
Join date : 17/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimePon Maj 20, 2013 7:35 pm

To może moja kolej ^^
Mam na imię Paulina i mam lat 23.
Aktualnie studiuje 'geografie z turystyką'.
Mieszkam w niewielkiej lecz niezwykle malowniczej wiosce na skraju wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.
(Gdyby ktoś chciał kiedyś pozwiedzać Jure lub Szlak Orlich Gniazd zapraszam do mnie pod namiot- podwórko mam całkiem spore i chętnie pobawie się w przewodnika)
Co lubie:
[list]książki: Harry Potter (of course), Igrzyska Śmierci, Dary Anioła, Jesienne Ognie (od zawsze na zawsze), wszystko Tolkiena i no sporo tego jeszcze.
poezja: Konopnicka, Palikowska-Jasnorzewska i inni
filmy: tu się powtórze ale Harry Potter, Igrzyska, Władca Pierścieni i Hobbit, Gwiezdne Wojny, Matrix, Bibliotekarz, Indiana Jones, James Bond, Śniadanie u Tiffaniego, Pamiętnik, Szkoła Uczuć, Szkoła Uwodzenia, Last Song, Dracula, X-men, Avengersi i reszta superbohaterów i wiele innych
Seriale: Gossip Girl, Vampire Diaries, Gra o Tron, Lost Girl, Arrow, Słodkie Kłamstewka, RevolutiOn, Cień Anioła, Buffy i wiele innych już zakończonych
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeWto Maj 21, 2013 12:08 pm

Cytat :
Jestem Cylia ^ ^ Znaczy, tak naprawdę Basia, ale jednak Cylia tutaj. Akceptuję wszystkie dowolne wariacje na temat Basi i Cylii. Chyba dobrze określa mnie tekst jednego z moich ulubionych komiksów internetowych: "Jestem śmieszna w internecie."
Na PBF'ach jestem od... cholera, od 8 lat, a sama ja - mam lat 20. Ponadto jestę studentę, na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i pojutrze mam egzamin, do którego jeszcze się nie uczyłam. Zasłuchuję się w muzyce alternatywnej, poezji śpiewanej i kocham Hurts - Theo Hutchcraft to moja platoniczna miłość. I Alan Rickman, a raczej jego głos. Nie powinniście też zwracać uwagi na moją składnie, kiedy nie piszę czegoś w formie pracy pisemnej... często tworzę różne kwiatki językowe. I nie wieemm co pisać mam więcej *-*

To to co napisałam na czo. Podpisuję się pod tym. A tamten egzamin... chyba go nie zdałam ;p za to zdałam ten ostatni z Gatunków Dziennikarskich :3 A co do "językowych kwiatków" mieliście ostatni przykład: "Pan reprezentant płci męskiej" Very Happy

czarli
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeWto Maj 21, 2013 7:39 pm

Nie lubię takich tematów. Nie wiem co w nich napisać Very Happy Ale niech będzie, spróbuję. Mam na imię Ela *cześć Eeelaaa*, a na PBF'y zaczęłam wchodzić w grudniu. Czyli jestem uzależniona dopiero jakieś... ojej, pół roku! Szybko minęło.
Oprócz tego czuję się taka malutka i młodziutka, ponieważ mam 16 lat. No.. Okej, rocznikowo 17. Ale skończę dopiero w wakacje! Chodzę do liceum i mam w tym tyg. mnóstwo nauki, a zamiast się uczyć to piszę tego posta. Lalala.
Kocham i wielbię naszego kochanego Pottera, a J.K Rowling to moja idolka. Dziękuję jej za tak wspaniałe dzieciństwo! Nie ma to jak bieganie po domu na miotle z różdżką (połamaną anteną od radia, genialne! Nawet można było długość dostosować, no wypas). Oprócz tego wielbię książki fantastyczne. Uwielbiam uciekać do innych światów i na chwilę zapominać o tym prawdziwym i jakże nudnym. Kocham Tajemniczy Ogród, Feliksa Neta i Nikę, Zaklętych w Czasie, Septimusa Heapa, Kubusia Puchatka, Igrzyska Śmierci, nawet nie wiem czy wymieniłam odpowiednie tytuły. Codziennie mi się zmienia.
Z filmów to również fantastyka, choć tutaj nie pogardzę też "saj faj". No i czymże byłaby kobieta bez miłości do głupich komedii romantycznych? Tak, tak. Oto ja. Harry rzondzi! Oprócz tego kocham Marzyciela, Króla Lwa, Star Łorsy, Opowieści z Narnii (o dziwo książka mnie nie pociągnęła), To właśnie miłość, Władcę Perścionków, Supermena, Spajdermena, Batmana, Ajronmena (się wie <3). I tysiące innych, codziennie innych.
Muzyka. Huehuehue, to dopiero szeroki temat! Słucham absolutnie wszystkiego, naprawdę. Od muzyki afrykańskiej, przez rock aż do kpopu. Z rocka kocham i wielbię Peral Jam <3 Nie pogardzę Pink Floydami, Marillionem czy The Doors. No i Anathema! Ajajaj <3. Z kpopu to Exo! Exo forever. No i Suju i SHINee xd B.A.P też lubię. Siabada. Bo w ogóle to ja lubię słuchać muzyki nieanglojęzycznej. I filmowej! <3
Jestem straszną gadułą, bałaganiarą i leniem. Lubię żartować, a gdy mówię muszę zawzięcie machać każdą kończyną. Gestykulacja i onomatopeje przede wszystkim! I również wybaczcie mi jakieś głupie błędy ortograficzne, ja już tak mam xd
Miło mi was poznać i cieszę się, że zasilam szeregi Durmstrangu! hoplove
Powrót do góry Go down
Alexandrie Devost

Alexandrie Devost
Liczba postów : 79
Join date : 15/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 8:54 pm

A więc nazywam się Aleksandra( dla znajomych Ola, Olka, Alex, Duża).Chyba po raz pierwszy nazwałam postać własnym imieniem, ale jest to zwyczajny zbieg okoliczności, ponieważ używałam programu do znalezienia jakiegoś imienia i nazwiska. Na forach gram już około 3 lat. Ja rocznikowo mam lat 16, choć gdybym urodziła się z 12 dni wcześniej byłabym już w liceum xD. A tak muszę się męczyć na wyborem szkoły. Czy iść do mundurówki czy na bio-chem. No ale lecimy dalej.
Ulubione książki: Harry Potter<3, Igrzyska śmierci, Zwiadowcy, Percy Jackson i bogowie olimpijscy oraz Olimpijscy herosi, książki Agathy Christie, serie o łowczyni nagród Stephanie Plum i wiele, wiele innych.
Filmy i seriale: Przeważnie fantastyczne, kryminalne, czasami jakieś komedie Romantyczne. Wymienię kilka :NCIS, Bones, Harry, Igrzyska, wszystkie ze superbohaterami, Supernatural, James Bond, House M.D., Glee, Merlin, Chicago Fire, Charmed, Po pierwsze dla pieniędzy, 27 sukienek, To tylko seks, żona na niby, Ilu miałaś facetów?, Skarb Narodów i wiele innych ,ale nie chce mi się wymieniać. No i oczywiście stare bajki Disney’a <333.
Muzyka. Preferuje rock i metal, ale tak naprawdę innymi też nie pogardzę.
No i nie wiem co jeszcze chcielibyście wiedzieć xD
wariaty
Powrót do góry Go down
Avalon Malice

Avalon Malice
Skąd : -
Liczba postów : 47
Join date : 30/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 6:33 pm

Cóż, podobno do odważnych świat należy... Ja tam odważna nie jestem, ale napisać coś o sobie chyba można. xD Więc...

Nazywam się Weronika, a dla ludzi, którzy uparli się mówić mi po imieniu, Wera. W internecie można mnie znaleźć zazwyczaj jako Miyuki lub LemonadeChan, ostatecznie Rosalię. Za dwa miesiące kończę (nie)okrągłe szesnaście lat, jednak na wizytę MTV się nie zapowiada (taki tam suchar na dziś. c:), a aktualnie modlę się do wszystkich znanych mi bogów, żeby przyjęto mnie na mat-fiz do tego liceum, do którego chcę.
Nim trafiłam na fora pbf, grałam na blogach grupowych, jednak ponieważ tam zazwyczaj bywa chaotycznie z wątkami, więc widząc, że na forach jest to bardziej poukładane, z niejaką ulgą się przeniosłam właśnie na nie. Gram od 2011 roku, początkowo głównie na forach z rodzaju mangi & anime, jednak później przeniosłam się na second life'y i te z gatunku Harry'ego Pottera, co raczej zostało mi do dziś. xD
Ulubione książki: wszystko, co napisał Tolkien, "Harry Potter", "Pieśń Lodu i Ognia", "Seria Niefortunnych Zdarzeń", "Millenium", książki pań Montgomery i Austen (czasem trzeba poczytać coś starego!), "Wichrowe Wzgórza", "Miasteczko Salem", "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", "Kroniki rodu Kane" i jeszcze kilka innych książek fantasy.
Ulubione filmy i seriale: sporej rozbieżności z książkami nie ma. Wykluczyć tylko Pottera (nie mogę patrzeć na to, co według mnie film zrobił z książkami), Percy'ego Jacksona i książki pani Montgomery. Oprócz tego lubię jeszcze z filmów również jakieś fantasy, które nie polega na ślicznej dziewczynie otoczonej wianuszkiem nadnaturalnych wielbicieli, "Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok", "Sin City", "Kill Bill", "Skins" (jakby się ktoś nie domyślił po wyglądzie Avalon), "Hoży Doktorzy", "Różowe lata 70-te" i wiele więcej, o których pewnie zapomniałam. xD
Muzyka - zależnie od nastroju, jednak jestem w sumie w stanie przełknąc wszystko oprócz wycia w stylu One Direction czy Biebera. No i cudownego, polskiego "rapu" w stylu Hemp Gru, czy jak to się pisze. xD
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 1:06 pm

Avalon to moja imienniczka :<33:

Ja może kiedyś wam o sobie napiszę Razz
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 6:35 am

A więc jak wszyscy to ja też.

A więc jestem Paulina lecz bardziej znana jako Miśka. Wink Chyba jestem najmłodsza bo rocznikowo mam 15 lat, jestem sobie w 2 gimnazjum i mam już wybrane liceum. Yasmin z charakteru jest taka jak ja, a więc pisząc nią zastanawiam się co ja zrobię w takiej.sytuacji.
Z książek czytam mnóstwo wojennych i fantastykę, oczywiście Harry Potter na pierwszym miejscu ogólnie to czytam co mam pod ręką
Filmów i seriali z zasady nie oglądam lecz Pottera kocham tak samo seks w wielkim mieście uwielbiam glee i tvd
Z muzyki wszystko nawet 1D i Bieber chodz wolę Jacksona i K pop uwielbiam do.tego lotnictwo i kraje arabskie
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Daj się poznać! Empty
PisanieTemat: Re: Daj się poznać!   Daj się poznać! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Daj się poznać!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
w wolnym czasie ϟ
 :: It's About Us
-