Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Aidana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 9:57 pm

Relacje Aidana Tumblr_mclmneSLBO1rv0soro1_500



Kociak czeka, aż się wpiszesz do relacji!

Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 10:04 pm

Podobno masz coś dla Carli Very Happy

A co do Ryana to ja wezmę co tylko chcesz Smile
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 10:22 pm

Dla Carli proponuje może bardzo dobrą znajomość.
Dziewczyna jest od niego starsza, więc mogła go jakoś wprowadzić do całego towarzystwa. Dobrze im się rozmawia, więc od razu mieli bardzo dobry kontakt.
Proponuje wspólne wykradanie się do kuchni na gorącą czekoladę i spacery, na których żartują i dużo się śmieją.
Nie schodzi im wtedy uśmiech z ust.

A dla Ryanka proponuje negatywik. Skoro to jest sportowiec, na pewno z Aidanem będą konkurować. Takawa jest bardzo ambitny wiec bedzie chciał dorównać starszemu koledze. Może mu się to nie spodobać i doszło do spięcia. Wtedy się pokłócili, trzeba było ich rozdzielać. Aktualnie się unikają, a jaks się widzą to sobie z siebie szydzą?

Co ty na to? Czy może masz jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 10:24 pm

Ja dam Ines Krum - córka Viktora Kruma, jedna z porwanych reprezentantów Turnieju, gracz Quidditcha i metamorfomag.
Oraz
Nimue Parker - siostrzenica Cedrica Diggory'ego i pół krwi wampir ( ma tatusia wampira ). Również gra w Quidditcha
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 9:52 am

Jeśli grają w Quidditcha to musi być pozytyw. W końcu Aidan kocha wszystkich, którzy doceniają ten sport.
Powiedzmy Ines może pokazać kilka sztuczek Aidanowi skoro jej ojciec jest sławnym graczek, tak samo Aidan może się podzielić swoją wiedzą od matki, która też jest słwanym reprezentantem w tej grze.

Nimue mogła kiedyś postraszyć Takawę, że go zamieni w wampira, więc sie na początku nie polubili, potem zaczęli gadać. Dowiedzieli się o swojej miłości do Quidditcha i się może zaprzyjaźnili?

Dodaj może jeszcze coś od siebie i będzie gicior Smile
Powrót do góry Go down
Carla Anster
Admin
Carla Anster
Skąd : Frederiksberg
Liczba postów : 270
Join date : 16/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 9:57 am

ja biorę wszystko co proponujesz Smile
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 6:13 pm

Ines ok
A Nimue mogła go postraszyć np że Aidan jako młode dzieci za namową starszych żartował z Nimue, więc ta go nastraszyła różnymi wampirzymi sztuczkami np pokazała kły itp
a teraz może być piękna przyjaźń, na zasadzie, że jak ktoś Aidana chce obrazić itp to Nimue jako taki dhampirzy ochroniarz jego
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 6:24 pm

Coś dla Yas bo ten sam wiek.. No i boże Shelley . <3 Po prostu go kocham, kit z tym, że Yas hejtuje gryfonów, no i osoby, które nie mają czystej krwi, no ale musimy mieć pozytyw po prostu musimy.

No i Ashley :
Relacje Aidana Tumblr_mbyb1uLbS41rf8b0xo1_500
Powrót do góry Go down
Bjorn Stanvold

Bjorn Stanvold
Skąd : Drammen, Norwegia
Liczba postów : 260
Join date : 18/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 8:01 pm

Hej, hej!
To teraz moja gromada. Kiepsko myślę, więc na razie podrzucę ci tylko kilka postaci. Walter - Tu widzę pozytyw! Walter też chodził do Hogwartu, ale do Ravenclawu. Mógł dawać korki Aidenowi z jakiegoś przedmiotu, bo to taki ultra kujon. Laughing Potem pojechał na Turniej (co mogło go nieźle zaskoczyć, w końcu Walter i walka to dwa oddzielne światy) i mogą się spotkać w tym roku ponownie! I Walter dalej może mu dawać korki Laughing
Wszędobylski Jons - Szkolny duch, tutaj to z pewnością pozytyw! Co ty na to, żeby razem śpiewali? bjorn Jons potrzebuje jakiegoś kompana!
Gilbert - Taki mały huncwot z głową pełną różnorakich pomysłów. W sumie tutaj zależy co będzie z siostra, bo jeszcze mi nie odpisała w relacjach. To się wtedy zobaczy!
Mam jeszcze Bjorna, Bruna (auror, nauczyciel opcm) i Gerarda (reprezentant, porwany więc Aiden go nie zdążył poznać
Powrót do góry Go down
Felicity Morgan

Felicity Morgan
Skąd : Leeds
Liczba postów : 8
Join date : 06/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 8:20 pm

I ja przybywam po relację. Felicity Morgan, lat 16, wnuczka Felicity z LzH, no wiesz. Co też będzie dla syna Andruszy i Felki? Może poznali się właśnie przez rodzinę?
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 8:58 pm

Yasmin Dinsbeer
moja śliczna... kojarzysz mi się trochę tą z Alladyna, ale blondynką xD
W każdym razie mogę ci coś zaproponować.
Może chcesz być moją aktualnie byłą.
W sumie wiesz... poznali się we wrześniu w Durmstrangu. Zaczęli spędzać ze sobą 90% czasu. Szalony romans, wielka miłość. No i po miesiącu wielka kłótnia.
Na razie się do siebie nie odzywają. Ale jeden rok, więc zajęcia mają pewnie razem. Zmuszeni są do przebywania ze sobą, a ogień leci i docinki. Dodatkowo jeszcze ich coś do siebie ciągnie, bo świeża sprawa..
no ogólnie relacja TO SKOMPLIKOWANE.

Wszędobylski Jons
NIe wiem czemu ale ja go już uwielbiam.
Imprezować z nim, to będzie dla mnie zaszczyt. Więc mega pozytyw!

Z kujonem...
pewnie, że mogę się kumplować. Zawsze się przyda ktoś kto pomoże w lekcjach. W końcu mój Aidan jakiimś super geniuszem nie jest.

A poza tym ja chce relacje z GILBERTEM
bawi mnie niesamowicie to imię. (skojarzenie z życia realnego) i po prostu coś MUSZE <3
proooszę xD


Felicity <3
Ludzie z LzH łączmy się. Ale fajnie was tutaj wszędzie spotykać.
Może ogarnijmy, że Takawowo-Tempestowo-Morganowie musieli się spiknąć i jakoś polubić. Może Anarhold z Andre będą dla Felki jak przyszywani wujkowie? xD
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 9:02 pm

nie lubi ciebie bo mnie pominąłeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 9:02 pm

Nie pominąłem :C
NIe śmiałbym...
Po prostu uznałem, że mamy wszystko dogadane. Bo ja się zgadzam na wszystko <3
Powrót do góry Go down
Ines Krum

Ines Krum
Liczba postów : 142
Join date : 10/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 9:04 pm

teraz rozumiem
Powrót do góry Go down
Gilbert Travert

Gilbert Travert
Liczba postów : 28
Join date : 20/02/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 9:28 pm

Tak! Ale super, Jons ma kumpla. Będą wspólnie grać i śpiewać, no i Jons będzie miał jakiegoś słuchacza swoich wyssanych z palca historii! <33
Na pewno nie wie tyle ile Walter! Biblioteka to jego drugi dom. Także ustalone, Walt może mu dawać korki. xD
No z Gilbertem będziesz coś miał! Ale mówię, chcę jeszcze ustalić co tam będzie między nim a Ellie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 10:01 pm

Miałam sie tak kojarzyć. ;]
ehhh, to taak, nie możliwe aby się poznali w Durmstrangu bo Yasmin jest porwana. ;[
Ale razem byli w Hogwarcie.
A więc moja propozycja jest taka, że oni byli razem w zeszłym roku, jeszcze przed turniejem, pokłócili się o to, że Yasmin pragnęła wziąć udział w turnieju no a Aidan się na to nie zgadzał bo niebezpieczne i tak dalej..
No i on miał rację, no bo ją porwali i w ogóle, no i będą dramy jak uwolnią Yas, no bo ona będzie pewnie udawała, że są razem no i nie da za wygraną, bo to Yaśminek. ;d
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 10:05 pm

Podoba mi się.
Zapowiada się ciekawie!
Powrót do góry Go down
Yasmin Dinsbeer

Yasmin Dinsbeer
Skąd : Oslo
Liczba postów : 328
Join date : 16/05/2013

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 10:09 pm

Jooop. <3

No i jest jeszcze moja Ashley. ;]
ogólnie to takie dzieci kwiatów,
z wyglądem Grande. Więc też bym chciała coś fajnego i pozytywnego.
Powrót do góry Go down
Felicity Morgan

Felicity Morgan
Skąd : Leeds
Liczba postów : 8
Join date : 06/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeNie Cze 08, 2014 6:48 am

Mi tam pasuje XD
Powrót do góry Go down
Aidan Takawa

Aidan Takawa
Skąd : mała miejscowość w Ameryce
Liczba postów : 20
Join date : 01/06/2014

Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitimeNie Cze 08, 2014 2:47 pm

Super Felciu <3
Dla Ashley..
To może Aidan spotkał ją sobie i potrajkotała.
Zrobiła na chłopaku pozytywne wrażenie.
Aktualnie są na etapie
"Może podejść i porozmawiać"
No... czyli jak bedzie im sie dobrze gadało to moze jacys przyjaciele albo dobrzy znajomi?
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Relacje Aidana Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Aidana   Relacje Aidana Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Relacje Aidana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Relacje
» Relacje : ))
» Relacje
» relacje Amarylis
» Relacje Felicity Morgan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Uczniowie :: Aidan Takawa
-