Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Konkursów kilka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tamsin Dragonfly
Admin
Tamsin Dragonfly
Skąd : Anglia
Liczba postów : 128
Join date : 26/11/2011

Konkursów kilka Empty
PisanieTemat: Konkursów kilka   Konkursów kilka Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 7:22 pm

Mam dla was 3 konkursy (każdy inny żebyście wszyscy mogli się wykazać), w których każdy wygrywa. Za wzięcie udziału w jednym (lub wszystkich) z konkursów dostaniecie 5 G (Galeonów). Na najlepsze prace czekają dodatkowe nagrody między innymi peleryna niewidka i felix felicis.
Na nadesłanie prac macie tydzień czyli do 30 czerwca. Wasze prace zostaną po konkursie opublikowane na naszym forum (te zwycięzkie napewno, reszta prawdopodobnie też)

Konkurs 1. - Hymn Szkoły

    Tak jak w tytule - poszukujemy kogoś kto napisze hymn Durmstrangu. Nie musi być to coś długiego (4 linijki mi wystarczą) ani rymowanego, ważne jest żeby oddawało ducha szkoły.
    Prace możecie wysyłać na maila durmstrang.time@wp.pl lub na pw do mnie.


Konkurs 2. - Wakacyjne Logo

    W związku z zbliżającymi się wakacjami i naszymi weriami wiosennymi zmieniony zostanie wygląd forum dlatego potrzebujemy nowego nagłówka.
    Logo powinno mieć 800 px szerokości lub takie 1500 żeby wkleić je w tle strony, wysokość dowolna.
    Prace możecie wysyłać na maila durmstrang.time@wp.pl lub na pw do mnie.


Konkurs 3. - Zaklęcia

    Zaklęć z serii o HP było niewiele dlatego robimy konkurs na nowe zaklęcia. Tutaj oceniana będzie ilość wymyślonych przez was zaklęć oraz oczywiście pomysłowość (może wygrać przysyłając tylko jedno ale wyjątkowo interesujące zaklęcie )
    Zaklęcia możecie wysyłać na maila durmstrang.time@wp.pl lub na pw do mnie.
    Zaklęcia powinny być napisane według wzoru w temacie tworzenie zaklęć.

Powrót do góry Go down
Tamsin Dragonfly
Admin
Tamsin Dragonfly
Skąd : Anglia
Liczba postów : 128
Join date : 26/11/2011

Konkursów kilka Empty
PisanieTemat: Re: Konkursów kilka   Konkursów kilka Icon_minitimePon Lip 01, 2013 11:50 am

Ponieważ do konkursu zgłosiły się tylko 2 osoby (jedna z nich wygrywa peleryne niewidke, druga - latający dywan) termin oddawania prac zostaje przesunięty.
To znaczy, że macie jeszcze tydzień na nadesłanie swoich prac.
Nagrody jak widzicie są naprawde ciekawe i myśle, że warto.
Powrót do góry Go down
Tamsin Dragonfly
Admin
Tamsin Dragonfly
Skąd : Anglia
Liczba postów : 128
Join date : 26/11/2011

Konkursów kilka Empty
PisanieTemat: Re: Konkursów kilka   Konkursów kilka Icon_minitimeWto Lip 09, 2013 10:11 am

Rozwiązanie konkursu:

    1. Gerard Amundsen - Peleryna Niewidka model B.018 (nie tak dobra jak ta Harrego ale zawsze to coś) - za zaklęcia
    1. Ethan Cochrane - Latający Dywan model Audi 3 (pokonuje 300 km na jednym ładowaniu) - za zaklęcia
    1. Walter Sage - Fałszoskop z opcją wykrywania kłamstw, oszustw i podstępów oraz zaklęć maskujących, kryjących itp. model A.2013 - za śliczne logo


Każdy otrzymuje również 5 G.

Z powodu małego zainteresowania konkursem trwać będzie on jeszcze jakiś czas, a co tydzień lub dwa będę robiła podsumowanie i przyznawała nagrody (które moim zdaniem są naprawde ciekawe).
Osoby, które już wzięły udział w konkursie mogą się zgłosić do niego jeszcze raz.

Kontynuowane będą konkursy na Hymn Szkoły i Zaklęcia
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Konkursów kilka Empty
PisanieTemat: Re: Konkursów kilka   Konkursów kilka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Konkursów kilka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
welcome to DURMSTRANG TIME ϟ
 :: Daily Prophet
-