Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wszędobylski Jons

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wszędobylski Jons

Wszędobylski Jons
Liczba postów : 50
Join date : 14/05/2013

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePią Maj 17, 2013 9:22 pm


Zatańczmy razem!

Uzupełnię później, bo teraz mi się nie chce. Przypomnieć się co wy tu ze mną mieliście lub zaproponujcie coś nowego. Przy braku pomysłów - pomogę. hoplove
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 4:46 pm

ja, ja, ja

będziemy sobie bardzić... dobrego barda ze świecą szukać
Powrót do góry Go down
Wszędobylski Jons

Wszędobylski Jons
Liczba postów : 50
Join date : 14/05/2013

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 4:50 pm

Jons uwielbia wszystkich uczniów, a szczególnie ładne uczennice Very Happy Żyje już te kilkaset lat, lubi się zabawić xd
Ekhm. Więc mogą sobie bardzić! Bo Percy mogła się gdzieś w Durmstrangu zgubić i wpadła na Jonsa, a on jej pomógł. I ją zaprowadził we wskazane przez nią miejsce i zaczął śpiewać, a ona się dołączyła. I sobie śpiewali i było miło! Po tym spotkaniu Percy przepadła, Jons nie da jej spokoju Very Happy Jednak jej to nie przeszkadza i lubią sobie pobardzić w Szafirowej Sali. Swoją drogą, druga ślizgonka - Charlie, też lubi z nim bardzić. Niech bardzą wszyscy razem!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 4:51 pm

załóżmy trio bardów
Powrót do góry Go down
Wszędobylski Jons

Wszędobylski Jons
Liczba postów : 50
Join date : 14/05/2013

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 4:52 pm

Tak! Podbiją świat, mówię ci. happy
Powrót do góry Go down
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 4:55 pm

Jestem za! czarli
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimePon Maj 20, 2013 5:00 pm

musimy napisać pierwszą piosenkę
Powrót do góry Go down
Maya Lemieux

Maya Lemieux
Skąd : Paryż
Liczba postów : 13
Join date : 13/02/2014

Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitimeNie Lut 16, 2014 12:58 pm

Na pewno będziemy się lubić! Mayeczka będzie do Jonsa chodzić po świeże ploteczki i będzie go zatrudniać do szpiegowania, jak będzie potrzebowała materiału evillaugh W zamian za wskazówki, jak ma zdobyć swoją ukochaną, czy coś xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Wszędobylski Jons Empty
PisanieTemat: Re: Wszędobylski Jons   Wszędobylski Jons Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wszędobylski Jons

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
i solemnly swear that i'm up to no good ϟ
 :: Magiczne Kufry... :: Inne :: Wszędobylski Jons
-