Durmstrang Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Czarli robi avatary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Charline Botwright

Charline Botwright
Skąd : london; UK
Liczba postów : 268
Join date : 07/05/2013

Czarli robi avatary - Page 3 Empty
PisanieTemat: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 3 Icon_minitimePią Maj 17, 2013 5:01 pm

First topic message reminder :

Avatary robię masowo i ciągle, zazwyczaj dla zabicia czasu. Efekty możecie zobaczyć na moim tumblr'ze Show me your ICONS : )
Jestem otwarta, zazwyczaj sama dobieram zdjęcia i robię tyle ile mi pasuje, ale chętnie zrobię coś z konkretnych obrazków. Jeśli ktoś ma ochotę - to chętnie się czymś zajmę : )

Kolejeczka (nieograniczona, po prostu nie chcę zapomnieć ;p):
- ni ma ;<


Ostatnio zmieniony przez Charline Botwright dnia Wto Cze 11, 2013 5:23 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Lorena Livio

Skąd : Oslo Norwegia
Liczba postów : 2
Join date : 15/04/2014

Czarli robi avatary - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 4:35 pm

bym chciałą juz Kp skonczyc lecz nie szukam pomocu co by zrobil ktoś mi avki do Kp i avatar łądny z Kristen Stewart
Powrót do góry Go down
Gracie Findlay

Gracie Findlay
Skąd : Dania; Vejle
Liczba postów : 30
Join date : 19/06/2013

Czarli robi avatary - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 7:28 pm

Lorena Livio napisał:
bym chciałą juz Kp skonczyc lecz nie szukam pomocu co by zrobil ktoś mi avki do Kp i avatar łądny  z Kristen Stewart

Moje studio ożyło! c: Masz szczęście Słonko, bo ja jetem świeżo po robieniu panienki Stewart Razz już ci podsyłam lineczka

kliczek
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Czarli robi avatary - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czarli robi avatary   Czarli robi avatary - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Czarli robi avatary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Czarli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Durmstrang Time :: 
w wolnym czasie ϟ
 :: For Fun :: Pracownie graficzne
-